Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 3 - Vetura Të gjitha në Kaçanik

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 3,kategori Vetura,ose vendndodhje Kaçanik,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 3 Të gjitha | Vetura | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Qer 04:20 Vetura , Kaçanik

Blejm vetura ne tër KOSOVEN

6 300 EUR

17 Maj 14:43 Vetura , Kaçanik

Blejm vetura te aksidentuara

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Maj 12:45 Vetura , Kaçanik

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Pri 18:37 Vetura , Kaçanik

Caddy

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 11:17 Vetura , Kaçanik

Citroen C4 Automaik 1.6

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 00:13 Vetura , Kaçanik

Shitet 1.9 dizrl

599 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 13:45 Vetura , Kaçanik

Golf 3

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 16:16 Vetura , Kaçanik

Golf

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Sht 19:33 Vetura , Kaçanik

Golf 3 1.9 turbo dizel

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Korr 19:34 Vetura , Kaçanik

Golf

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 20:53 Vetura , Kaçanik

Golf 3

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 13:36 Vetura , Kaçanik

Golf 3

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Gush 14:57 Vetura , Kaçanik

Shitet VW Volkswagen Transporter 2.4 (1996)

1 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gush 12:39 Vetura , Kaçanik

VW Golf 3

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 18:24 Vetura , Kaçanik

Shitet vetura golf 2 1.6benzin matorri prej ma te

500 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 19:02 Vetura , Kaçanik

Shiten bandash almumin per golf 3

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 18:26 Vetura , Kaçanik

Golf 6

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 16:58 Vetura , Kaçanik

FELLNE 17 PER GOLF PASSAT ETJ

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
31 Gush 09:22 Vetura , Kaçanik

VW Golf 3 1.9 Dizell i Regjistruar RKS 4 Muj -93

1 750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Korr 14:15 Vetura , Kaçanik

VW Golf 1.6 TDI BlueMotion Technology Comfortline

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 22:58 Vetura , Kaçanik

Shitet Golf 3 1.4 benzin

1 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 01:54 Vetura , Kaçanik

shes/ndrroj me opel Cors dizel

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 19:09 Vetura , Kaçanik

Golf 3

1 650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 18:22 Vetura , Kaçanik

Shes golf 3 karavan1.8 benzin-plin viti 96

1 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Nën 09:58 Vetura , Kaçanik

Golf 3 gjendje shum te mir

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Sht 11:57 Vetura , Kaçanik

ne shitje

700 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Korr 19:20 Vetura , Kaçanik

golf 3 1.9 turbo dizel

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 20:48 Vetura , Kaçanik

golf 3 1.9 turbo dizel

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 16:33 Vetura , Kaçanik

VW Golf 2 1.6

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Mar 15:58 Vetura , Kaçanik

shitet golf 2

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
17 Mar 16:43 Vetura , Kaçanik

Shitet

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 20:38 Vetura , Kaçanik

Golf 3 1.9 dizel i thjesht

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 21:00 Vetura , Kaçanik

Golf 3

2 550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 21:27 Vetura , Kaçanik

Golf 3 Shitet ndrrohet

1 450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Dhj 15:48 Vetura , Kaçanik

Golf 3 dizel

1 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 10:51 Vetura , Kaçanik

VW Golf 3

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Nën 14:50 Vetura , Kaçanik

U shittttttttttttttttttt

1 280 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 16:31 Vetura , Kaçanik

Golf 3

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 18:55 Vetura , Kaçanik

Shes golf 2 dizel 1.6

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 08:55 Vetura , Kaçanik

VW Golf 3

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 23:38 Vetura , Kaçanik

Shes Golf 3

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 20:35 Vetura , Kaçanik

VW Golf 3 1.9 Dizell I Regjistruar RKS 1 Vit -92

1 850 EUR

03 Maj 23:55 Vetura , Kaçanik

Shes golf 3

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 11:11 Vetura , Kaçanik

Golf 3 rks

1 650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 22:35 Vetura , Kaçanik

VW Golf 3-1.9 TD 1 vit RKS

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Pri 11:23 Vetura , Kaçanik

Mercedez benz

1 650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 05:19 Vetura , Kaçanik

Shitet golf 3 karavan

1 650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 22:41 Vetura , Kaçanik

Audi100

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 13:17 Vetura , Kaçanik

Golf 3 Diesel

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 04:51 Vetura , Kaçanik

Shes golf 2 1.4 benxin plin

380 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 3 | Të gjitha | Vetura | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione