golf 6 | Kaçanik | Makina | Vetura

Opel , 1
Škoda , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 6,kategori Vetura,ose vendndodhje Kaçanik,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 6 Të gjitha | Vetura | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Shk 17:09 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Jan 09:06 ,

Golf 5 11 muj rks 2007

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 09:35 ,

VW Golf 6

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 09:27 ,

VW Golf 6 dizel

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 09:18 ,

VW Golf 6 dizel

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 22:09 ,

Opel insignia 2010

Histora e veturës

1 111 111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 23:34 ,

Shkoda ROOMSTER

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Shk 20:15 ,

VW Golf 5 benzin

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 02:49 ,

VW golf 6 plus

Histora e veturës

9 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Jan 18:26 ,

Golf 6

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 17:07 ,

Golf 6 1.6 tdi -12

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 23:57 ,

043950598

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 13:38 ,

Golf 6

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Sht 13:38 ,

golf 6

Histora e veturës

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Sht 22:53 ,

Golf 6 2.0 Tdi

Histora e veturës

6 666 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 12:33 ,

Vw Golf 6

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Korr 18:43 ,

VW Golf 6 DSG 2.0 TDI

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Korr 15:33 ,

VW Golf IV 1.9 TDI Viti 2001 Rks

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 17:24 ,

VW Golf IV 1.9 TDI Viti 2001 Rks

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 11:38 ,

Golf 5

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Mar 21:44 ,

Shitet Golf 6, 1.6 dizel bluemotion

Histora e veturës

8 960 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Shk 17:36 ,

Golf 6 dizel 1.6

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 19:15 ,

Golf 4 t (di) 131 ps

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 09:51 ,

U Shit Flm merrjep

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 15:37 ,

U shitttttttþ flm merrjep

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 13:32 ,

Shes Golf 6

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:16 ,

Golf 6

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 15:59 ,

VW Golf IV 2.0 Benzin Viti 2000 Klim

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 17:54 ,

SHES GOLF 6 1.6 DSG VITI 2012 AUTOMATIC

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Korr 20:21 ,

VW Golf 5 2.0 2004

Histora e veturës

1 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 20:12 ,

Shitet Golf 5 2.0 2004 6 shpejtsi

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 14:44 ,

Shitet Golf plus

Histora e veturës

6 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 13:16 ,

golf 2 turbo diesel 1.6

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Dhj 15:07 ,

Shitet Golf 4 Pacifik

Histora e veturës

5 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 03:25 ,

VW Golf 2 1.6 turbo diesel

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Tet 18:17 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 18:41 ,

VW VOLKSWAGEN Golf 6 Blue Motion Technology - 2011

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Sht 21:06 ,

GOLF 2 1,6 TURBO

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 6 | Të gjitha | Vetura | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione