passat | Kaçanik | Makina | Vetura

Audi , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat,kategori Vetura,ose vendndodhje Kaçanik,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat Të gjitha | Vetura | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Korr 13:44 ,

Vw passat 2.0

Histora e veturës

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 19:28 ,

Passat Alltrack

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 00:04 ,

VOLKSWAGEN PASSAT 3c 2.0 TDI

Histora e veturës

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 21:59 ,

Shes passat karavan TDI viti 2001

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
12 Shk 17:09 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Nën 14:33 ,

Passat

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 12:57 ,

VW Passat dizel

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Qer 10:49 ,

VW Passat

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 18:31 ,

Shes wv Passat

Histora e veturës

3 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 15:38 ,

VW Passat dizel

Histora e veturës

3 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Shk 22:25 ,

Passat 3c

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 18:57 ,

VW Passat 1.9 TDI Vp 98 Rks

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Nën 16:58 ,

FELLNE 17 PER GOLF PASSAT ETJ

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
31 Maj 18:48 ,

Shitet Passat -2

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 23:35 ,

VW Passat 1.9 TDI Viti 2003 Rks

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 21:37 ,

Passat

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 20:47 ,

Passat

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 23:30 ,

Shitet Passat 2 1.9

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Mar 23:29 ,

Shitet Passat 2 1.9

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Jan 18:22 ,

Shes golf 3 karavan1.8 benzin-plin viti 96

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Jan 15:40 ,

VW PASSAT 2006 TDI ANGLEZ

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 15:43 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 14:43 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI VITI 2007 FULL

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Nën 18:44 ,

Passat 1.6 bluemotion

Histora e veturës

7 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 21:29 ,

Shitet WW passat TDI 1.9

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 12:14 ,

Passat 1.9 TDI

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 18:12 ,

Shitet passat 1.6 benzin

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 00:38 ,

Audi 80 motor VW passat 1998 TDI

Histora e veturës

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 18:40 ,

passat cc

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Shk 01:08 ,

Passat B3 1.9 TDI

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 15:39 ,

Shes vw passat

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Nën 19:57 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Tet 10:39 ,

Passat

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 15:00 ,

Vw Passat 2004 Tdi

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Gush 09:02 ,

Shes Veturen Passat Caravan Turbo Dissel

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 21:32 ,

Passat karavan 2

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 02:07 ,

Shitet Passat 1.9 TDI

Histora e veturës

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 10:20 ,

VW PASSAT DIESEL

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 17:20 ,

Shes passat

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 16:24 ,

Passat-4-2002

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 14:24 ,

Passat-4-2002

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 16:03 ,

VW PASSAT UU SHIT E GZOFT PRONARI RI

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 02:11 ,

Shitet Passat

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 14:00 ,

Shitet

Histora e veturës

2 220 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 13:15 ,

VW PASSAT 1.8 BENZIN PLIN I REGJISTRUAR -90

Histora e veturës

780 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 13:38 ,

Passat 1.9 diesel

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 21:53 ,

VW Passat

Histora e veturës

1 530 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 00:36 ,

VW Passat benzin plin 1.8 -92

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat | Të gjitha | Vetura | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • passat në kategorinë Vetura | Koenigsegg
  • passat në kategorinë Vetura | Ferrari
  • Passat në kategorinë Vetura | Dacia | Sandero
  • passat në kategorinë Vetura | Opel | Insignia
  • passat në kategorinë Vetura | Renault | Laguna
  • passat në kategorinë Vetura | Audi | A2
  • Passat në kategorinë Vetura | Seat | Leon
  • passat 3c në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Model tjetër
  • Passat në kategorinë Vetura | Lamborghini
  • passat në kategorinë Vetura | Opel | Astra

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione