4x4 | Kastriot | Makina | Vetura

Opel , 7
Jeep , 3
Nissan , 2
Kia , 2
Toyota , 1
Dacia , 1
Seat , 1
Ssangyong , 1
Peugeot , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 4x4,kategori Vetura,ose vendndodhje Kastriot,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 4x4 Të gjitha | Vetura | Kastriot ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Korr 10:35 ,

VW PASSAT B8 2.0 TDI 190PS 4X4

Histora e veturës

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Korr 11:04 ,

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 4x4

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Qer 18:14 ,

Ushitt flmmmm

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 21:04 ,

vw t5 4x4 kamionet

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 08:25 ,

SHITET OPEL SIGNUM

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 08:25 ,

SHES OPEL SIGNUM MUNDESI NDRRIMI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 21:54 ,

ML 270 CDI REGJISTRIM 11 MUAJ 4X4 ME MUNDESI NDRRIMI

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 12:28 ,

OPEL SIGNUM 3.0 V6 SHITET BEJ NDRRIM

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 19:52 ,

ndrim i mundshem

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Korr 23:22 ,

Opel antara CDTI (4x4) 2.0

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 19:07 ,

VW Beetle benzine 70-at

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 19:52 ,

Mercedes A170 dizel

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Gush 22:05 ,

Shitet toyota 4x4 dizel

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 06:04 ,

She's Bora 1.9 TDI 4x4 6shpejci

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 20:27 ,

shitet kia sportag

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 00:08 ,

VW Amarok 4x4

Histora e veturës

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 18:21 ,

Opel Zafira 2.0 2003

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 13:41 ,

Bejme Polirimin e veturav me qmime AKSION 25€

Histora e veturës

25 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 21:32 ,

shes tauregin sipas marrveshjes

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 21:19 ,

Opel Aster 1.7

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 17:38 ,

Mitcubishi pajeto dizell 1 vit regjistrim

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 19:41 ,

shitet Nissan

Histora e veturës

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 16:52 ,

Jeep Grand Shiroka liberty benzin 3.7 automatik

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Korr 13:34 ,

Shitet jeep grand cherokee limited

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Maj 07:20 ,

Ushitt flm merrjep

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 20:25 ,

Kia

Histora e veturës

3 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 19:58 ,

Renault Kangoo 4x4

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 15:40 ,

Navara Nissan 4x4

Histora e veturës

18 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Sht 13:10 ,

Jeep Dihatsu -00

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 11:54 ,

Peugeot 807 7 ulse 2.2 diesel 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 14:45 ,

KOMBI ME PROKOLIC

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 4x4 | Të gjitha | Vetura | Kastriot juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione