Golf 2 | Kastriot | Makina | Vetura

Opel , 6
Ford , 3
Peugeot , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
BMW , 1
Acura , 1
Jeep , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2 ,kategori Vetura,ose vendndodhje Kastriot,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Të gjitha | Vetura | Kastriot ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:40 ,

Golf 6 2.0 tdi hajllajn viti 2009 rks posa servisum komplet

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:40 ,

Passat 3c DSG viti 2008 rks 3muj

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:39 ,

Golf 6 2.0 automatik DSG viti 2012 me dogan homologim

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:14 ,

OPEL ZAFIRA 2.0 DIZELL KLIM RKS 7 ULSE

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 ,

Shitet Golf 2 1.6Dizel i vitit 1986

680 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 13:31 ,

Golf 2

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 18:13 ,

Shes GOLF 5 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 23:49 ,

Shes GOLF 2

1 550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Pri 13:13 ,

Golf 2 1.6

799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 20:45 ,

Golf 2 1.6 Vp 91

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Mar 20:44 ,

SHITET GOLF 2

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 08:25 ,

SHITET OPEL SIGNUM

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 08:25 ,

SHES OPEL SIGNUM MUNDESI NDRRIMI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 17:48 ,

Shitet Golf 2

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 09:01 ,

VW Golf 2

1 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 08:04 ,

Shes GOLF 2

1 550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Shk 09:22 ,

shitet

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 00:10 ,

GOLF 6 2.0 TDI 81KW 1 VIT RKS

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 08:05 ,

Wv golf 2 1.9 turbo iterkuller

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 15:05 ,

GOLF 6 2.0 TDI 81KW 1 VIT RKS

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 02:24 ,

peugeot 3008 viti 2011 2.0 HDI RKS 7 MUJ URGJENT

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 09:51 ,

shitet golf 2 1.6 6 muj rks

1 350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 20:29 ,

Filter sport golf 5 gti

120 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 12:28 ,

OPEL SIGNUM 3.0 V6 SHITET BEJ NDRRIM

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 19:52 ,

ndrim i mundshem

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Qer 14:55 ,

Shes vetur Golf 2 1.6 disel

Viti: 1991
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Qer 10:31 ,

VW GOLF 4 TDI 1.9 REGJISTRIM 5 MUJ VITI 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 19:07 ,

VW Beetle benzine 70-at

6 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 11:41 ,

shess golf 2

680 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Mar 19:30 ,

Shitet wv golf 2 1.6 disel

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 19:52 ,

Mercedes A170 dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Mar 17:50 ,

shes

580 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Mar 10:32 ,

Golf 2 1.9 turbo diesel regjistrim 5 muaj

1 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 10:32 ,

Golf 2 1.6 benzin plin me atest rks

380 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 10:50 ,

Golf 2 GT model

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 16:14 ,

⚽️ Shes Golf 2 Turbo-Dizell 1.6 RKS 5 Muj ⚽️

840 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 11:15 ,

Shes

620 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 14:37 ,

Shes golf 2 turbo disel 1.6 Me regjistrim

890 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 17:48 ,

VW Golf 2

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
22 Jan 17:27 ,

Golf 2 - SHITJE

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 18:43 ,

Shitet Golf 2 1.6Turbo

1 100 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Jan 17:10 ,

Golf 2 diesel 1.6 TDI regjistrim 4 muaj

1 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 11:57 ,

shes motorin e golf 2

250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 16:52 ,

Shitet Golf 2 Turbo Dizell 1.6

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Dhj 16:00 ,

boj ndrim

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Dhj 13:13 ,

Shes Golf 2 per pjese

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 09:26 ,

golf 1.9 turbo

2 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Dhj 22:06 ,

golf 2

390 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Dhj 17:58 ,

shes ndroj

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Të gjitha | Vetura | Kastriot juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione