Opel | Kastriot | Makina | Vetura

Opel , 219
Peugeot , 2
Škoda , 1
Fiat , 1
Renault , 1
Aixam , 1
Jeep , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel,kategori Vetura,ose vendndodhje Kastriot,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel Të gjitha | Vetura | Kastriot ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:51 ,

Opel Corsa 1.7 dizell

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 ,

Shitet Opel Corsa D 1.2 Benzin (2008)

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 10:54 ,

Shitet opel corsa benzin viti 2000 rks i skaduar

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 19:22 ,

Opel Astra 2.0 Dizell Rks 1 vjet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 18:07 ,

Opel Astra 2.0 Dizell Rks 1 vjet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 16:38 ,

Passat 3c DSG viti 2008 rks 3muj

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 11:54 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 2011 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 19:01 ,

Shes kerrin opel astra

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 18:14 ,

Ushitt flmmmm

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 20:27 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 09:58 ,

Shitet Opel Combo 2003 1.7 DTI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 02:04 ,

Shitet Opel Corsa

Histora e veturës

3 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 23:54 ,

OPEL COMBO 1.7 DI 2004 ME.DOGAN KLIM

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 20:48 ,

Shitet Opel Corsa B 1.2 Benzin Viti 2000

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 14:35 ,

Shitet Opel Corsa B 1.2 Benzin Viti 2000

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 21:34 ,

Opel Vectra 1.8 vp 1990

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Mar 08:24 ,

SHITET

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 21:12 ,

Opel corsa c 1.7 dti

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 16:33 ,

Shes Opel Caliber benzin Me REGJISTRIM

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 08:25 ,

SHITET OPEL SIGNUM

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 08:25 ,

SHES OPEL SIGNUM MUNDESI NDRRIMI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 21:30 ,

Urgjent shes opel corsa c 1.7 diesel viti 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Shk 15:51 ,

Urgjent shes Opel Corsa C 1.7 dissel 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Shk 14:14 ,

Urgjent shes Opel corsa c 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Shk 13:08 ,

OPEL MERIVA

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 02:24 ,

peugeot 3008 viti 2011 2.0 HDI RKS 7 MUJ URGJENT

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 18:44 ,

Opel Omega 2.0 dti

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 08:37 ,

Opel Omega

Histora e veturës

1 890 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 12:28 ,

Opel Astra

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 12:28 ,

OPEL SIGNUM 3.0 V6 SHITET BEJ NDRRIM

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 11:26 ,

Opel Zafira 1.9cdti

Histora e veturës

5 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Nën 10:06 ,

shes opel astren

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Nën 16:08 ,

CORSA 1.3 DISEL 2011 1 VIT RKS

Histora e veturës

4 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 11:37 ,

shes astren

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Nën 15:28 ,

Opel zafia 1.9 cdti

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Nën 15:27 ,

Opel zafia 1.9 cdti

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Tet 13:17 ,

Opel Ascona 1.6

Histora e veturës

470 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 23:06 ,

Opel meriva cdti 2003

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 18:38 ,

Opel Astra H -2010

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Sht 18:31 ,

She's Ndrroj Opel Aster 92

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Gush 19:55 ,

Opel Astra G caravn 2.0dti

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 10:12 ,

Opel Meriva

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Gush 14:55 ,

Opel Meriva 1.7dci 2004

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 16:02 ,

Shitet opel astra 2.0 2002

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 10:59 ,

Shes OPEL ASTRA 1.7 DIZELL RKS

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 12:16 ,

Shes vektren

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Korr 19:25 ,

Opel corsa 1.7 diesel 99

Histora e veturës

1 630 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 12:27 ,

Opel Corsa 1.7 diesel 99

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel | Të gjitha | Vetura | Kastriot juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione