golf | Kastriot | Makina | Vetura

Opel , 8
Ford , 4
Audi , 4
BMW , 2
Acura , 2
Peugeot , 2
Jeep , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
Škoda , 1
Fiat , 1
Alpina , 1
Renault , 1
Aixam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Kastriot,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf Të gjitha | Vetura | Kastriot ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:53 ,

golf 3

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:50 ,

GOLF 1.6 TDI 2011 PA DOGAN

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 21:38 ,

Golf 6 Plus

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 09:19 ,

AUTO.24.BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 16:38 ,

Passat 3c DSG viti 2008 rks 3muj

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 22:51 ,

Golf 7 1.6tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Korr 15:15 ,

shitet t4 1.9 9 ulse librez 6 muj rks

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Korr 15:39 ,

Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 13:58 ,

- VW GOLF 3 1.6 REGJISTRIM 8 MUAJ

Histora e veturës

120 123 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 15:12 ,

Golf 6 Dizell Rks 11 Muj

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Korr 22:01 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Korr 00:03 ,

Shes Golf 4

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Korr 14:20 ,

Shitet Golf 3 dizell 1.9 rks i skaduar

Histora e veturës

1 050 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 18:14 ,

Ushitt flmmmm

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 19:44 ,

Shes golf 4 TDI 2001

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 14:18 ,

shitet golf 3

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 12:53 ,

shitet ndrrohet

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 07:55 ,

BMW M3

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 22:45 ,

GOLF VI 1.9 DISEL 99 ME 10 MUJ REGJISTRIM

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 13:31 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 11:16 ,

Golf 5 automatik 1.9 dizel

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Maj 18:33 ,

-VW GOLF 4 TDI 1.9 REGJISTRIM 8 MUAJ VITI 2001 -

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 18:13 ,

Shes GOLF 5 2007

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 21:48 ,

Fellne 15

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 19:52 ,

VW GOLF 3 GTD 1.9 DIZELL REGJISTRIM 20.02.2022 VITI 94

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 17:12 ,

Shitet golf dy 1.6 dizell

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 23:49 ,

Shes GOLF 2

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
24 Pri 09:35 ,

SHITET GOLF 3

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 13:13 ,

Golf 2 1.6

Histora e veturës

799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 21:06 ,

Golf

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 11:40 ,

Shitet

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Pri 20:45 ,

Golf 2 1.6 Vp 91

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Mar 20:44 ,

SHITET GOLF 2

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:36 ,

Shes golf 4 2001

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 13:27 ,

Shes gollf 4

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 14:02 ,

na prodaju

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 13:13 ,

golf 4

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 08:25 ,

SHITET OPEL SIGNUM

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 08:25 ,

SHES OPEL SIGNUM MUNDESI NDRRIMI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 04:40 ,

Shes golf 4 1.6 benzin V16

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 17:48 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 17:55 ,

golf 3 1.9 tdi

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Shk 17:04 ,

vw bora 1.9

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 09:01 ,

VW Golf 2

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 08:04 ,

Shes GOLF 2

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Shk 09:22 ,

shitet

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 11:03 ,

Fellne me gomë nr16 per Golf 4 Pacifik

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 11:03 ,

Shitet Fellne nr 16 per golf pacifik me gom

Histora e veturës

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf | Të gjitha | Vetura | Kastriot juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione