Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Kia | Carens

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Kia Carens | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Mar 18:42 Vetura , Vushtrri

Shitet Kia Carens 2015 1.7disel automatik 7 ulse 045/686/508

11 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Dhj 08:08 Vetura , Prizren

Kia carens

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 10:54 Vetura , Ferizaj

Kia Carens

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 00:32 Vetura , Lipjan

Shitet (KIA carens) per pjes !

1 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 20:44 Vetura , Pejë

Kia Carens 1.7Crdi 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 00:28 Vetura , Lipjan

Urgjent kia carnes 2.0 crdi 2002 RKS 05/05/2023

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Qer 14:43 Vetura , Prishtinë

KIA Carens 2013, 1.7 dizel, manual, 7-ulse, Finland

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 01:17 Vetura , Ferizaj

shitet kia carens ndrrim i mundshem me kombi +38349323266

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Dhj 19:04 Vetura , Lipjan

Kia gjip carens/crdi 2003 RKS 1 muj

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Nën 21:40 Vetura , Lipjan

Shes veturen kia

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Tet 18:44 Vetura , Drenas

Shitet dhe ndrrohet

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 16:35 Vetura , Pejë

Kia Carens Crdi 2.0

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 14:41 Vetura , Mitrovicë

SHITET

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Dhj 20:53 Vetura , Pejë

Kia Carens Crdi 2.0

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 21:53 Vetura , Prizren

Kia Carens dizel

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Nën 23:27 Vetura , Prishtinë

Kia Carens

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 07:55 Vetura , Kastriot

Shes KIA Carens 2.0 dizell 16v

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 10:10 Vetura , Prishtinë

Shitet kia carnes 2.0 dizell ose ndrroj

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 14:50 Vetura , Gjakovë

Cia carens ne shitje

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Dhj 08:11 Vetura , Gjakovë

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Gush 19:29 Vetura , Prishtinë

Shitet Kia

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 19:09 Vetura , Prishtinë

Shitet kia

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 14:05 Vetura , Gjakovë

KIA Carens 2005

900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 16:18 Vetura , Prishtinë

Shes kia carens e aksidentuar

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 01:25 Vetura , Prishtinë

Kia e aksidentuar

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 23:14 Vetura , Ferizaj

Kia Carens 1.6 benzin 1 vjet regjistrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Tet 18:41 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Kia Carens

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Tet 15:12 Vetura , Prizren

U SHIT FLM

700 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 12:17 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Kia Carens

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Sht 16:18 Vetura , Burim

shes kia Carens

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Sht 11:29 Vetura , Mitrovicë

shitet vetura familjare per 6 persona

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gush 14:46 Vetura , Prizren

Kia Carens

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Gush 19:10 Vetura , Pejë

Shes Kia Carens viti 2007 motor 1.6 Benzin/Gas

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Korr 18:26 Vetura , Fushë Kosovë

Shes kia carens

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 23:32 Vetura , Prishtinë

KIA CARENS

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 19:30 Vetura , Pejë

Shes Makinen Kia 2,0 Dizel,Dhemjete te ndryshme

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 20:53 Vetura , Burim

Kia//////

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 20:51 Vetura , Prishtinë

Veture Kia Carens

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Pri 20:21 Vetura , Malishevë

shitet vetura ju mirpresim

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Pri 16:43 Vetura , Ferizaj

Shitet Kia ne gjendje te rregullt nga Gjermania

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 18:19 Vetura , Burim

Shes Kia 2.0 Diesel crdi

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Mar 15:35 Vetura , Pejë

Shes ndrroj Kia Carens 2004

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 11:02 Vetura , Prizren

SHITET KIA DISEL 2.9 SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Shk 19:29 Vetura , Prishtinë

Kia Caren's 2.0 Dizel

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Dhj 11:50 Vetura , Pejë

Kia

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Dhj 10:21 Vetura , Pejë

Ne shitje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Tet 21:27 Vetura , Rahovec

shes dhe ndrrim i mundeshem

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Sht 18:46 Vetura , Skenderaj

Kia Carens -05

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 15:04 Vetura , Prishtinë

Shes Kia Carens 2.0 CRDI 16V

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Gush 14:52 Vetura , Pejë

Shes Kia Carens 2.0 CRDI 16V

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Kia Carens | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione