Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Kia | cee´d

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Kia cee´d | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Shk 10:24 Vetura , Drenas

Shes veturen: Kia Ceed 2016

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Jan 01:35 Vetura , Fushë Kosovë

Kia Ceed 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 16:47 Vetura , Prishtinë

Shitet Kia Cad ne gjendje te rregullt

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 23:51 Vetura , Besianë

Kia Ceed 1.6 crdi diesel qmimi 3600€

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Korr 10:58 Vetura , Mitrovicë

Kia

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 00:30 Vetura , Mitrovicë

Kia

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 08:04 Vetura , Mitrovicë

Kia

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 01:45 Vetura , Pejë

KIA CEED CRDI

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 22:47 Vetura , Prishtinë

KİA 2014 CEE'D

7 EUR

04 Dhj 14:37 Vetura , Prishtinë

KIA cee'd dizel

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 19:11 Vetura , Prishtinë

Kia Ceed

18 099 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 22:22 Vetura , Prishtinë

KİA CEED 2014

6 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 01:34 Vetura , Prishtinë

Kia 2012

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 10:13 Vetura , Lipjan

Shes veturen

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 16:20 Vetura , Prishtinë

Kia Ceed

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:04 Vetura , Prishtinë

Kia ceed

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 19:30 Vetura , Prizren

Kia me km pak

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Mar 13:24 Vetura , Prishtinë

KIA CEED 00km

15 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 02:56 Vetura , Fushë Kosovë

kia ceed (2009) 170 mij te kalume urgjent

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Tet 14:35 Vetura , Prishtinë

KIA CEED LP FUN

15 150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 13:55 Vetura , Prishtinë

KIA CEED 1.0 FUN

15 150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 12:15 Vetura , Prishtinë

KIA CEED

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 23:47 Vetura , Prishtinë

kia ceed 2009 10 muj rexhistrim. gjendje top

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Gush 00:17 Vetura , Prishtinë

Kia c eed 1.4B super gjendje !!2009 - rexh 1 vjet

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Qer 16:22 Vetura , Fushë Kosovë

KIA CEED 1,0 T-GDI LP LX FUN M/T

15 150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 16:13 Vetura , Fushë Kosovë

KIA CEED 1,0 T-GDI LP LX START M/T

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 10:38 Vetura , Prishtinë

Kia Ceed 2019

14 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 10:14 Vetura , Prishtinë

Kia Cee'd dizel 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 19:49 Vetura , Gjakovë

Kia cee'd 1.5 crdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 19:41 Vetura , Gjakovë

Kia 1.5 crdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 15:58 Vetura , Ferizaj

KIA CeeD 2017 70 mij km dizell

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Jan 22:44 Vetura , Drenas

Shitet vetura 2016 ende nën garancion

9 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Jan 18:07 Vetura , Prishtinë

U shitttttttt

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 13:49 Vetura , Prishtinë

Shes veturen KIA ceed 1.6 dizel viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Korr 22:41 Vetura , Therandë

KIA

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Maj 15:22 Vetura , Lipjan

Shes KIA Cee’d 2008

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 16:09 Vetura , Gjilan

Shitet KIA CEE'D 2009 / behet edhe me ndrrime

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Shk 21:55 Vetura , Prizren

Kia cee'd benzin

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 18:24 Vetura , Pejë

U shittt.

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Dhj 15:38 Vetura , Prishtinë

Kia Ceed

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 14:12 Vetura , Pejë

Kia cee'd 1,6 Diesel

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 11:43 Vetura , Prizren

Vetura ne shitje - KIA CEED 1.6CRDI (115KF)

5 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Nën 22:07 Vetura , Gjilan

kia ceed 1.6crdi ex

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 13:12 Vetura , Gjilan

Kia

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 12:14 Vetura , Therandë

Kia cee-d 2007 1.6 TDI

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Tet 15:15 Vetura , Prishtinë

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Sht 20:54 Vetura , Prizren

Kia ceed 1.4 benzin

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 11:44 Vetura , Therandë

KIA Cee'd 1.6 TDI 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Kia cee´d | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione