Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Kia | Picanto

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Kia Picanto | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Mar 02:13 Vetura , Mitrovicë

INVENTAR I ALPEDES

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 00:45 Vetura , Gjilan

Kia Picanto 1.1 benzin

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 12:14 Vetura , Prishtinë

Kia Picanto 2006 1.1 benzine

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 14:22 Vetura , Gjilan

Shitet - Nderrohet Kia Picanto 1.1 Benzin - 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 10:22 Vetura , Prishtinë

Shitet ����

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 23:23 Vetura , Gjilan

kia picanto

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 18:16 Vetura , Gjilan

Kia picanto

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Shk 20:56 Vetura , Ferizaj

Shitet Vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 12:53 Vetura , Prishtinë

KIA PICANTO 2013

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Sht 10:22 Vetura , Prizren

SHITET KIA PICANTO

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 14:51 Vetura , Vushtrri

Kia piaknto

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 22:28 Vetura , Prishtinë

Kia Picanto 1.0 Benzin 2005 Pa Dogan.

780 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Gush 22:28 Vetura , Prishtinë

Kia Picanto 1.0 Benzin 2005 Pa Dogan.

780 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Gush 22:28 Vetura , Prishtinë

Kia Picanto 1.0 Benzin 2005 Pa Dogan.

780 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Gush 22:28 Vetura , Prishtinë

Kia Picanto 1.0 Benzin 2005 Pa Dogan.

780 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Gush 22:28 Vetura , Prishtinë

Kia Picanto 1.0 Benzin 2005 Pa Dogan.

780 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Gush 22:28 Vetura , Prishtinë

Kia Picanto 1.0 Benzin 2005 Pa Dogan.

780 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 09:15 Vetura , Prishtinë

Shitet

3 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 10:45 Vetura , Prishtinë

Shitet

3 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 20:42 Vetura , Rahovec

Shes kia 2012 ndrrim me caddy ose t5

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Gush 19:59 Vetura , Prishtinë

Shitet urgjent

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 19:38 Vetura , Malishevë

Shitet urgjent

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 23:55 Vetura , Prizren

Shitet KIA picanto

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Korr 14:28 Vetura , Prishtinë

Kia Picanto 1.1

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 20:25 Vetura , Malishevë

Shes veturen

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 19:17 Vetura , Malishevë

SHES KIA PICANTO

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Nën 18:06 Vetura , Prishtinë

Shitet Kia Picanto

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 16:22 Vetura , Pejë

Shes kia

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Sht 14:00 Vetura , Viti

Kia Picanto 1.1benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 17:25 Vetura , Ferizaj

Shitet Kia Picanto

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 22:40 Vetura , Ferizaj

Shetet ose ndrrohet

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 11:40 Vetura , Besianë

I SHITUR flm merrjep

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 19:33 Vetura , Prizren

kia u shit flm

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 20:35 Vetura , Prizren

Kia

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 02:51 Vetura , Prishtinë

Kia Picanto 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Tet 14:00 Vetura , Prishtinë

Kia 2.5 disel

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Gush 00:26 Vetura , Prishtinë

kia

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 12:01 Vetura , Mitrovicë

kia

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 20:25 Vetura , Pejë

Kia

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Gush 23:25 Vetura , Pejë

Kia Picanto benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Gush 23:43 Vetura , Gjilan

Kia

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Korr 19:09 Vetura , Lipjan

KIA. picanto 1.2benzi. me klim. 100mij km garantum

1 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Pri 21:51 Vetura , Ferizaj

KIA

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Mar 16:41 Vetura , Prishtinë

Kia picanto 1.1 automatik

4 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Dhj 16:15 Vetura , Malishevë

KIA Picanto 1.1 2005

1 325 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Dhj 15:59 Vetura , Pejë

kia

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Qer 16:47 Vetura , Pejë

kia

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Pri 10:09 Vetura , Pejë

kia

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Pri 09:46 Vetura , Prizren

Kija

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Kia Picanto | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione