Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Kia | Pregio

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Kia Pregio | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Maj 03:07 Vetura , Burim

Kia

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 23:29 Vetura , Pejë

Shes Kia

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 23:29 Vetura , Burim

Shes Kia

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 16:34 Vetura , Drenas

KIA PREGIO Kombi

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Tet 16:13 Vetura , Viti

kia pergio van 2.5

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Dhj 23:44 Vetura , Prizren

KIA

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Dhj 23:35 Vetura , Prizren

KIA

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Nën 22:27 Vetura , Prizren

Shitet Kombi Kia Pregio

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Gush 11:25 Vetura , Prishtinë

SHES KOMBIN KIA DISEL

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 20:25 Vetura , Prizren

Shes Kombin

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 10:26 Vetura , Prizren

Shitet Kia Pregio

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Shk 11:18 Vetura , Therandë

she's kombin kia ose ndrroj

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 21:21 Vetura , Rahovec

Shes Kombi Kia.

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 20:01 Vetura , Prishtinë

Shitet urgjent kombi kia

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 03:21 Vetura , Prishtinë

Shitet kombi Kia Pregio me qmim te volitshem

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 22:47 Vetura , Gjilan

Shitet Kombi KIA

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Tet 15:11 Vetura , Prishtinë

Shitet Kia Pregio ne munedi ndrrimi me veture

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Gush 17:08 Vetura , Drenas

Kia Pregio dizel -01

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Kia Pregio | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione