Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automatik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Kia

Carens , 2
Carnival , 18
Magentis , 8
Picanto , 5
Pride , 2
Rio , 1
Shuma , 1
Sorento , 40
Soul , 4
Sportage , 23
cee´d , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automatik,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj automatik Të gjitha | Vetura | Kia | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:59 ,

KIA Cee'd Sportswagon Trend 1.6 CRDi /Dizel / AUTOMATIK

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Gush 09:37 ,

Kia carnival automatik

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 18:49 ,

Kia

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Korr 08:49 ,

Shite Kia Sportage

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Qer 12:20 ,

Gjip 4x4 270 cdi automatik pa dogan

1 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 08:35 ,

KIA SEDONA 2.9 DIZELL ANGLEZ AUTOMATIK NE GJENDJE PREFEKTE

2 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Nën 12:05 ,

Kia Sportage 2.0 Dizell RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 10:10 ,

Kia Shuma NDRRIM I MUNDSHEM

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 16:35 ,

Kia Carens Crdi 2.0

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 12:35 ,

SHITET: KIA, Diesel, automatik, Tabela RKS, çmimi:3350 euro

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 12:32 ,

SHITET: KIA, Diesel, automatik, Tabela RKS, çmimi: 3350 euro

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 09:15 ,

Shitet

3 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Maj 16:41 ,

Kia Sportage 2019

25 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 10:45 ,

Shitet

3 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 00:03 ,

KIA SORENTO EX

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 10:11 ,

Shitet Kia magentis

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 10:11 ,

Ndrrohet me volkswagen

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 10:00 ,

Shitet edhe ndrrohet

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 15:07 ,

Kia Picanto

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Mar 00:07 ,

Kia Magentis Automatik

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 15:14 ,

KIA SPORTAGE BLACK EDITION

25 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 21:59 ,

Shes Kia Carnival 2.9 crdi automatik 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 20:13 ,

Kia sorento Automatik

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 15:15 ,

Rent a car shqiprimi

1 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Jan 02:30 ,

Shes kia sorento

5 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 14:29 ,

KIA SORENTO

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 12:27 ,

KIA SORENTO 2.5 dizel AUTOMATIK CH PA DOGAN

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 14:45 ,

Shitet Kia Sorento 4X4 2.5 TDI RKS

4 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 22:08 ,

Shitet Kia 2002 dizel 2.5

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 00:10 ,

Shitet kia me 7 ulse Automatik

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Tet 14:35 ,

KIA X CEED AUTOMATIK DIESEL

24 250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 14:35 ,

KIA CEED LP FUN

15 150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 14:27 ,

KIA SPORTAGE EX FRESH LED

26 600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 14:27 ,

KIA SOUL STONIC

18 720 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 13:55 ,

KIA CEED 1.0 FUN

15 150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 13:55 ,

KIA X-CEED AUTOMATIK

23 890 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 13:25 ,

KIA SPORTAGE LX ACTIVE

20 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 12:15 ,

KIA CEED

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 12:15 ,

KIA SOUL STONIC

14 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 11:54 ,

KIA SPORTAGE

17 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 17:06 ,

����KIA 7- ULSE EXTRA- AUTOMATIK 2.9 DIESEL ����

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 21:25 ,

KIA STONIC SOUL AUTOMATIK

18 720 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 11:47 ,

Automatik 2006 Kia Carnival

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 22:09 ,

Kia Sportage EX FRESH LED

26 600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 01:05 ,

KIA STONIC SOUL

14 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 16:22 ,

KIA CEED 1,0 T-GDI LP LX FUN M/T

15 150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 16:13 ,

KIA CEED 1,0 T-GDI LP LX START M/T

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 21:45 ,

KIA Sportage EX-FRESH LED

26 600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 16:09 ,

Shes kia sorento 2.5 d Munsi ndrrimi

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 08:57 ,

Kia sportage 2.0b automat

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automatik | Të gjitha | Vetura | Kia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione