Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Kia | Sephia

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Kia Sephia | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Sht 15:50 Vetura , Ferizaj

Kia Sephia

650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 21:39 Vetura , Prishtinë

SHITET OSE NDRROHET

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Maj 07:58 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Vetura KIA Sephia 1.5

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 11:02 Vetura , Lipjan

Shitet kia 1.5b ne gjendje perfekte

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 12:44 Vetura , Besianë

Shitet Kia per pjes e qlajmruar

340 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 16:34 Vetura , Gjakovë

Ahahawhjawnhw

55 211 111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Pri 16:34 Vetura , Prishtinë

U shittttt klmmmmmm

22 282 818 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Pri 20:14 Vetura , Prishtinë

SHITET KIA SEPHIA

600 000 000 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Pri 11:39 Vetura , Pejë

Kia Sephia benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Mar 14:07 Vetura , Prishtinë

Kia ne gjendje tmir klm me sts

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 16:35 Vetura , Fushë Kosovë

Kia benzin 1.8 ne gjendje tmir

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 20:53 Vetura , Fushë Kosovë

Kia ne gjendje te rregull benzin 1.8 me klim rks

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 18:05 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Kia benzin 1.8 me klim ne gjendje tmir rks

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 19:40 Vetura , Fushë Kosovë

Kia benzin 1.8 me klim

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 21:20 Vetura , Fushë Kosovë

KIA

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 19:05 Vetura , Fushë Kosovë

Kia viti99

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 17:24 Vetura , Pejë

Shitet ndrrohet Kia

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 23:03 Vetura , Burim

Shes Kia

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 20:19 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Veturen KIA

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 14:53 Vetura , Malishevë

shitet kia

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 14:47 Vetura , Prishtinë

shes veturen kia

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 09:59 Vetura , Pejë

shitet kia

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 07:38 Vetura , Klinë

Kia

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 22:13 Vetura , Skenderaj

shes kia 1.4 benxin

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Pri 23:25 Vetura , Mitrovicë

shitet kia sophia ose nrrohet 850

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Kia Sephia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione