Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Kia | Sorento

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Kia Sorento | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:35 Vetura , Lipjan

Kia Sorento 2.5d 4x4 Automatik Me 7 Ulse Viti 2011 RKS 7 muj

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:33 Vetura , Viti

KIA SORENTO 2.5 DIZELL 4x4 2005 AUTOMATIK RKS 7 MUJ

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Mar 20:53 Vetura , Pejë

Kia sorento me motorr mercedesit

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 19:35 Vetura , Prishtinë

Kia Sorento 2.2 CRDi Exclusive 7 Ulese / AUTOMAT

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 13:22 Vetura , Prizren

KIA SORENTO 2.5 CRDI AUTOMATIK FACELIFT

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 09:54 Vetura , Klinë

shes kia sorento

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Nën 17:51 Vetura , Prizren

Shitet Kia

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 00:00 Vetura , Prizren

kia

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 20:40 Vetura , Ferizaj

Kia Sorento

7 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Nën 20:32 Vetura , Prishtinë

Kia Sorrento

7 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 00:50 Vetura , Lipjan

Kia Sorento 2.5d 4x4 Viti 2005

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 12:00 Vetura , Ferizaj

Shitet Kia Sorento

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 21:52 Vetura , Prishtinë

Kia serento

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 08:36 Vetura , Prishtinë

Kia

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 09:24 Vetura , Pejë

Shes dhe nderroj gjipin kia sorento

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Gush 22:34 Vetura , Klinë

shes kia sorento ose nrroj me kerr mat vogel

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 11:02 Vetura , Gjilan

KIA SORENTO

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 08:21 Vetura , Prizren

Kia

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 12:40 Vetura , Prishtinë

KIA SORENTO . U shitt e gezoft pronari i ri

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Korr 11:36 Vetura , Prizren

Kia

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 14:59 Vetura , Pejë

Shitet Gjipi Kia Sorento

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 16:05 Vetura , Pejë

KIA Sorento 2.5 LX 16V 2004

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 02:25 Vetura , Therandë

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 23:35 Vetura , Prizren

Shitet gjipi

100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:38 Vetura , Lipjan

SHITET KIA SORENTO 2.5 CRDI

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Pri 18:39 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Kia Sorento

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Mar 22:15 Vetura , Therandë

Kia sorento

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 20:34 Vetura , Therandë

Shes kia sorento ne gjendje prefekte

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 21:14 Vetura , Mitrovicë

KIA SORENTO 2.5 DIESEL4x4 H+L

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Shk 19:16 Vetura , Mitrovicë

Kia sorento 2.5 dizel

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Shk 19:30 Vetura , Ferizaj

Shitet gjipi 4x4

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Shk 16:07 Vetura , Ferizaj

Qmimi 4900 shitet mundesi ndrrim 2.5 dizel

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 13:31 Vetura , Prishtinë

Kia Sorento

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 19:35 Vetura , Therandë

xhip kia sorento 4×4 qmimi me marrveshje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Jan 10:33 Vetura , Ferizaj

Kia Sorento 2009

6 880 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 23:25 Vetura , Prizren

Ne shtitje bejm dhe ndrrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 09:32 Vetura , Pejë

Kia sorento me motorr om606

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 08:37 Vetura , Pejë

Kia sorento

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Nën 17:59 Vetura , Deçan

Gjyp

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 13:44 Vetura , Deçan

Kia Sorento

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 11:04 Vetura , Ferizaj

makine ne gjendje shume te mire

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Nën 10:56 Vetura , Deçan

makine

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Tet 13:41 Shitorja Vetura , Prishtinë

Kia sorente

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Tet 22:21 Vetura , Prizren

Shitet Kia Sorento

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 09:14 Vetura , Deçan

Kia sorento

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 17:24 Vetura , Deçan

Kia

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 14:02 Vetura , Prizren

Shitet KIA SORENTO

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 13:04 Vetura , Pejë

Shes dhe nderroj gjipin kia sorento

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Sht 17:59 Vetura , Prishtinë

KIA Sorrento 2.5 E zez mat 4X4

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Kia Sorento | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione