Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Kia | Sportage

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Kia Sportage | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:20 Vetura , Pejë

She's ndroj KIA SPORTAGE

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Kia Sportage 2.0 Disel 4x4 Shum I Rujtem

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:54 Vetura , Pejë

Kia sportage 1.7 crdi manual 6 shpejtsi

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 11:13 Vetura , Vushtrri

Kia Sportage Dizell 4x4 Automatik

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 02:46 Vetura , Ferizaj

2.0 dizel gjedje shum te mir bojm ndrrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 09:54 Vetura , Prishtinë

KIa Sportage

19 000 EUR

09 Mar 09:53 Vetura , Prishtinë

KIa Sportage Lx Fresh

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 09:41 Vetura , Drenas

Kia Sportage Lx Fresh / 1.6 T-GDI - Turbo Benzin / Automatik

29 999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 07:49 Vetura , Burim

Shes,pjes,per kia sportage 2.o d

10 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 10:28 Vetura , Kaçanik

Shitet Kia Sportage 1‘7 Diesel 2013

8 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 10:25 Vetura , Kaçanik

Shitet Kia Sportage 1,7 Dizel, Viti 2015

8 650 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 06:33 Vetura , Prizren

Shes urgjent Xhip Kia 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Mar 12:10 Vetura , Drenas

PJESE PER KIA SPORTAGE 2.0- 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 04:47 Vetura , Deçan

Kia

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 10:47 Vetura , Deçan

Kiasportage

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 10:36 Vetura , Viti

shitet kia sportage 4x4 viti 2001

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 16:26 Vetura , Prishtinë

Kia Sportage Lx Fresh

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 03:25 Vetura , Prizren

Gjip Kia sport-tage 2.0 dizell 4x4 Rks

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 17:39 Vetura , Prizren

Kia Sportage

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 12:13 Vetura , Prizren

Kia Sportage 4x4

1 799 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 19:29 Vetura , Drenas

Shes veturen Kia Sportage 2018

19 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Jan 09:47 Vetura , Prishtinë

Shitet Kia Sportage

19 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Jan 00:14 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Kia Sportage 1.7 dizel automatik

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Jan 00:14 Vetura , Drenas

KIA SPORTAGE 1.6 CRDI AUTOMATIK

15 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Jan 03:36 Vetura , Gjilan

dhurimi i makinës

435 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Dhj 19:10 Vetura , Prizren

Kia sportsge 2.0 dizel 4#4 viti 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 17:17 Vetura , Prizren

Kia sportage gjip vit 2015 sport

11 300 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 01:07 Vetura , Lipjan

Kia Sportage 2017 Rks1vit 1.7D (Ndrrim)

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 20:21 Vetura , Lipjan

Kia Sportage 2017 1.7D Rks 1 vit

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 14:36 Vetura , Drenas

Shiter ndrrohet gjipi

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 14:44 Vetura , Pejë

Kia sprtage

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Nën 14:17 Vetura , Pejë

Shes KIA SPORTAGE

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Nën 00:00 Vetura , Prizren

kia

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 15:55 Vetura , Pejë

Kia sportage 2.0 td

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 00:57 Vetura , Pejë

Kia sportage 2.0 td

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Tet 18:29 Vetura , Pejë

Kia sportage 2.0 td

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Tet 10:21 Vetura , Prizren

kia sportage

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 22:09 Vetura , Ferizaj

Shes Gjypin Kia Dizel 1.9 4x4 Tip top,O investime

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 09:09 Vetura , Prishtinë

Kia sportage 4x4

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 08:48 Vetura , Mitrovicë

Vetura ne shitje

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 08:28 Vetura , Gjilan

Shitet

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Gush 08:08 Vetura , Therandë

�� KRY E MOTORRIT (kia dizell) e testuar e rrafshuar

450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
31 Korr 18:49 Vetura , Gjilan

Kia

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Korr 19:06 Vetura , Kaçanik

shitet kia sportage dizel 2002 2.0

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 11:23 Vetura , Gjilan

Kia Sportage Diesel 4×4

4 700 EUR

29 Korr 11:19 Vetura , Prishtinë

Shitet Kia Sportage

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 17:51 Vetura , Deçan

Shes Kia Sportage

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 08:49 Vetura , Prishtinë

Shite Kia Sportage

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Kia Sportage | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione