Audi 80 | Klinë | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 80,kategori Vetura,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi 80 Të gjitha | Vetura | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Pri 20:29 ,

Shitet opel kadet goma dimri ngjendje shum tmir motori shum

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 13:20 ,

Audi 80 1.6 benzin

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 13:39 ,

shitet opel kadet 1.6 benzin goma tdimrit baj ndrrim me audi

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Mar 12:29 ,

Mercedes Cabrio

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Jan 21:23 ,

shitet pasat 2 me klim rks deri me 13.11.2021 ndrrim me audi

1 050 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 09:17 ,

Shiten Veturat

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Gush 00:36 ,

audi 80 1.6 benzin

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 19:45 ,

Shitet range rover sport tip top i servisuar

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Korr 18:01 ,

Shes Audi 80 Plin + Benzin Viti 90 Shum e Rujtne

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 18:36 ,

Shitet Audi 80

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 23:24 ,

Shitet AUDI 80

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 10:30 ,

Audi 80 Disel

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:58 ,

Audi 80

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 16:16 ,

Audi 80

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 19:48 ,

audi 80 1.6 turbo dizel

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 09:07 ,

Audi 80

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 16:25 ,

Audi

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 17:05 ,

Audi 80

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 13:24 ,

Shes Audi 80.1.8B

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 21:37 ,

Shes audi 80

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Nën 18:05 ,

bojm ndrim

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Nën 20:23 ,

Audi 80

580 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 13:13 ,

boj ndrim

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Tet 11:41 ,

audi 80 1.6 turbo dizel

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 21:13 ,

shes targat dhe dokimentat e audi 80 viti 1989

120 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Sht 10:52 ,

Opel Astra J 2.0, 2011 Automatik ,Mundesi ndrrimi

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 13:01 ,

Audi 80

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Sht 11:33 ,

Audi 80

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Sht 17:00 ,

Shitet audi 80

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Gush 20:52 ,

Audi 80

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Gush 22:43 ,

Shitet audi 80

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Gush 22:01 ,

Audi 80

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Qer 17:39 ,

Shitet audi 80

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Maj 23:10 ,

Shitet audi 80

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Maj 14:32 ,

Audi 80

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 14:34 ,

Audi

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 16:00 ,

Audi 80

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 21:23 ,

Audi 80

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 20:42 ,

Audi

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Nën 20:14 ,

Audi 80 b4

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Tet 19:54 ,

Audi 80

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Sht 12:04 ,

Audi

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 09:53 ,

Shitet audi 80

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 21:03 ,

Audi 80 benzin shes urgjent

650 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Gush 00:19 ,

audi 80

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 18:17 ,

Audi 80

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Korr 09:51 ,

audi 80

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 20:14 ,

kerr

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi 80 | Të gjitha | Vetura | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione