Pikap | Klinë | Makina | Vetura

Citroën , 15
Peugeot , 13
Fiat , 8
Ford , 7
Opel , 5
Renault , 3
Seat , 2
Acura , 1
Audi , 1
BMW , 1
Kia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pikap,kategori Vetura,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pikap Të gjitha | Vetura | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:49 ,

VW CEDI PIKAP 1.9 TDI

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Maj 11:07 ,

Golf 4

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 14:34 ,

Caddy 2.0 sdi

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 12:39 ,

Shes pezho 1.4 benzin rks i skaduar

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 16:38 ,

Pikap Cady

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Jan 20:04 ,

Pikap

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 23:07 ,

Pikap

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 18:36 ,

Shes citroen dizell bajm ndrrim

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 20:07 ,

Shitet pikap citroen berlingo

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 21:45 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 10:33 ,

Pikap ne shitje

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 22:08 ,

Shitet Pikapi Fiat

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 17:32 ,

Shes Pikap Opel Combo

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Tet 14:01 ,

shes kia

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 08:42 ,

Pikapi nshtije

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Gush 16:15 ,

Golf 6 TEAM

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 17:57 ,

shes citroen berlingo 2005 me klim 1.9disell

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 19:36 ,

shes pikap citroen berlingo 1.9disell me klim 2005

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 18:39 ,

Shitete Seati

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 17:49 ,

Pikap ford

Histora e veturës

780 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Mar 22:12 ,

shes urgjent pikap 1.9disell me klim 2005

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 17:26 ,

shitet urgjent pikap citroen 1.9disell me klim

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 17:48 ,

shes pikap citroen berlingo 1.9 disell 2005

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 20:13 ,

shes urgjent citroen berlingo 2005 1.9disell

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Shk 21:04 ,

urgjent shes citroen berlingo 2005

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 20:15 ,

T4

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Dhj 09:27 ,

Shitet Pikap Caddy 2.0

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Tet 19:32 ,

Pikap

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 18:12 ,

Pikap

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 21:42 ,

Shes Caddy 1.9 1vit rks..

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 00:51 ,

Pikap

Histora e veturës

20 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Gush 22:43 ,

Pikap

Histora e veturës

20 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Korr 15:44 ,

Pikap

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 19:16 ,

Pikap

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 20:34 ,

Shitet pikap

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 19:18 ,

Pikap

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 13:56 ,

CADDY 1.9 SDI , 2003

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Pri 13:48 ,

CADDY 1.9 DIZELL .99.

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Mar 08:22 ,

Pikap

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Mar 20:28 ,

Pikap

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 07:35 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 15:09 ,

Pikap

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 12:30 ,

Pikap Doblo

Histora e veturës

2 540 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Jan 21:06 ,

Shes

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Nën 21:47 ,

Shes

Histora e veturës

3 670 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 17:47 ,

Pikap

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 22:27 ,

Shitet Pikap Opel Combo viti 2003 1.7 dizel

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 21:52 ,

Fiat punto

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 22:08 ,

Peugeto pikap

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pikap | Të gjitha | Vetura | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione