audi | Klinë | Makina | Vetura

Audi , 297
Opel , 9
BMW , 4
Ford , 3
Chrysler , 2
Škoda , 1
Citroën , 1
Alpina , 1
Renault , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi,kategori Vetura,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi Të gjitha | Vetura | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:06 ,

Opel Vectra 1 vit regjistrim

Histora e veturës

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:07 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 16:32 ,

Audi A4 2.0TDI 140kw 190 Ps viti 2017 - Ks tabela!

Histora e veturës

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Korr 18:14 ,

Audi a4 2.4 benzin automatik

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 20:51 ,

AUDI A3 2.0 S-TRONIC

Histora e veturës

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 22:35 ,

Audi a 4 modeli B8

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 11:50 ,

Shes Audi ne gjendje te rregullt

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 22:39 ,

shesh bosch pump

Histora e veturës

200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 11:41 ,

Klin klin

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 19:43 ,

Audi

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 12:39 ,

Audi A4

Histora e veturës

14 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 11:17 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Maj 18:45 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Pri 09:47 ,

Audi A5 2.0 dizel 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 17:30 ,

AUDI C4 dizel 1.9 ,regj. deri 01/22

Histora e veturës

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 13:20 ,

Audi 80 1.6 benzin

Histora e veturës

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 12:06 ,

AUDI C4 dizel 1.9 ,regj. deri 01/22

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 21:53 ,

Audi a4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 15:23 ,

audi

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 18:26 ,

Audi A6 s-line 3.0

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 07:16 ,

Shes audi a8

Histora e veturës

2 399 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 14:54 ,

Audi A3 sportback s-tronik

Histora e veturës

8 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Mar 22:11 ,

Shes Audi A4 3.0TDI Quattro 2005

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 18:52 ,

Shitet audi a4

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 21:30 ,

Audi a 4 modeli B8

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 04:33 ,

Shiten Gomat + Fellnet 15she

Histora e veturës

150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 09:31 ,

Audi a6 allroad 3.0 tdi rks 10muj 4x4

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 17:28 ,

Audi A6 3.0 4x4

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Dhj 08:16 ,

Audi 1.6 turbo dizell

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 18:36 ,

Audi a4

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 18:53 ,

shes

Histora e veturës

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 12:28 ,

Audi Q5

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 12:28 ,

Audi Q5 3xS-Line

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 19:08 ,

Audi a6 3.0 disell

Histora e veturës

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Nën 09:18 ,

shitet audi a4

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 12:29 ,

Audi a3 1.8 v5 2002

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 21:08 ,

Shitet

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Nën 14:07 ,

Ne shitje

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Tet 22:37 ,

Shitet passat B 5.5 higline qmimi 4000€

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Tet 13:51 ,

Shiten Stopat

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 09:17 ,

Shiten Veturat

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Tet 19:19 ,

Shesh Audin

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 09:41 ,

T4 ndrrim

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 23:14 ,

Audi S6 look 3.0TDi

Histora e veturës

7 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Të gjitha | Vetura | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione