audi 80 | Klinë | Makina | Vetura

06 Jan 21:23 ,

shitet pasat 2 me klim rks deri me 13.11.2021 ndrrim me audi

1 050 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 09:17 ,

Shiten Veturat

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Gush 00:36 ,

audi 80 1.6 benzin

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 16:36 ,

Shes golf 4 pa dogan dhe citroen berlingo

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 19:45 ,

Shitet range rover sport tip top i servisuar

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Korr 18:01 ,

Shes Audi 80 Plin + Benzin Viti 90 Shum e Rujtne

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 18:36 ,

Shitet Audi 80

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 23:24 ,

Shitet AUDI 80

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 10:30 ,

Audi 80 Disel

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:58 ,

Audi 80

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 16:16 ,

Audi 80

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 19:48 ,

audi 80 1.6 turbo dizel

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 09:07 ,

Audi 80

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 16:25 ,

Audi

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 17:05 ,

Audi 80

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 13:24 ,

Shes Audi 80.1.8B

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 21:37 ,

Shes audi 80

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Nën 18:05 ,

bojm ndrim

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Nën 20:23 ,

Audi 80

580 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 13:13 ,

boj ndrim

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Nën 18:10 ,

golf 4 dhe citroen berlingo

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Tet 11:41 ,

audi 80 1.6 turbo dizel

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 21:13 ,

shes targat dhe dokimentat e audi 80 viti 1989

120 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Sht 10:52 ,

Opel Astra J 2.0, 2011 Automatik ,Mundesi ndrrimi

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 13:01 ,

Audi 80

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Sht 11:33 ,

Audi 80

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Sht 17:00 ,

Shitet audi 80

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Gush 20:52 ,

Audi 80

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Gush 22:43 ,

Shitet audi 80

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Gush 22:01 ,

Audi 80

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Qer 17:39 ,

Shitet audi 80

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Maj 23:10 ,

Shitet audi 80

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Maj 14:32 ,

Audi 80

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 14:34 ,

Audi

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 16:00 ,

Audi 80

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 21:23 ,

Audi 80

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 20:42 ,

Audi

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Nën 20:14 ,

Audi 80 b4

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Tet 19:54 ,

Audi 80

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Sht 12:04 ,

Audi

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 09:53 ,

Shitet audi 80

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 21:03 ,

Audi 80 benzin shes urgjent

650 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Gush 00:19 ,

audi 80

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 18:17 ,

Audi 80

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Korr 09:51 ,

audi 80

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 20:14 ,

kerr

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 20:30 ,

shitet audi 80 1.9

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Pri 12:49 ,

Audi 80

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999


Në fillim