audi 80 | Klinë | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi 80 , kategori Vetura , ose vendndodhje Klinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi 80 Të gjitha | Vetura | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Pri 12:49 ,

Audi 80

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 10:49 ,

Audi 80 benzin

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Mar 16:21 ,

shes dokumentat e audis

150 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Shk 01:01 ,

Shes Audi 80 Bejm edhe ndrrim

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Shk 09:39 ,

shitet audi 80

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Shk 18:03 ,

shitet audi 80

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Shk 18:03 ,

Audi 80

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 16:36 ,

Shes audi 80 , 89 1.6 benzin

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Jan 16:57 ,

Shes Audi 80

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 19:57 ,

Audi80 1.9

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Jan 19:23 ,

shes audi 80 ne gjendje shumë te mirë bej ndrrim

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 16:10 ,

Audi80

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 20:02 ,

Shite vetura per pjes audi 80 1.8 benxin

330 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Nën 15:38 ,

shitet audi 80

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 18:33 ,

Shitet

400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 13:39 ,

Audi 80

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 21:48 ,

Audi 80

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Korr 21:07 ,

AUDI 80 me regjistrim

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 15:06 ,

shitet audi 80

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Qer 19:56 ,

Audi 80 1.8benxin plin

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Maj 17:13 ,

Audi A6 2.5 TDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Pri 20:14 ,

audi 80

250 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 22:01 ,

Audi 80

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 19:08 ,

Shes Audi 80 1.6 diezell

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Mar 21:17 ,

Mercedes E classe 280 Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Dhj 15:27 ,

Shes audi 80 1.6 turbo disell

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 16:47 ,

Audi 80

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 20:58 ,

Audi 80 -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 20:01 ,

shes audi 80

890 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 10:00 ,

Audi 80

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 20:43 ,

shes veturen audi 80 650

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 16:43 ,

vetura ne shitje 850

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 14:10 ,

Audi 80 benzin -88

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 07:56 ,

Audi

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 17:52 ,

Audi 80

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 19:20 ,

Audi 80 1.8

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 13:40 ,

Audi 80

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Shk 19:39 ,

Shes veturen Audi 80 1.8 benzin

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 18:26 ,

Audi 80 ndrrim me mercedes 126

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 13:38 ,

shitet

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 21:55 ,

Chevrolet Spark 0.8 RKS -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 08:57 ,

Audi 80 1.6 Diesel

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 15:35 ,

Audi 80

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Dhj 17:35 ,

Audi 80 -90

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 16:19 ,

Vetur

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Nën 21:39 ,

Audi

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 22:09 ,

Audi 80

999 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi 80 | Të gjitha | Vetura | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim