vetura | Klinë | Makina | Vetura

Opel , 113
Audi , 68
Peugeot , 44
BMW , 35
Renault , 29
Citroën , 28
Ford , 28
Fiat , 24
Seat , 17
Kia , 9
Toyota , 7
Rover , 7
Mazda , 4
Volvo , 4
Honda , 4
Chevrolet , 4
Chrysler , 3
MINI , 3
Hyundai , 3
Dodge , 3
Nissan , 2
Škoda , 2
Alpina , 2
Jeep , 2
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetura,kategori Vetura,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetura Të gjitha | Vetura | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 23:43 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:43 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 23:42 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:20 ,

Shitet golf 4 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:42 ,

BLEJ VETURA

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:32 ,

Opel Vectra

3 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:12 ,

Ford Focus Dizell 1.8 DI turbo intercoler

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:39 ,

Audi A4

14 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:14 ,

Touran 1.6 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:14 ,

Vectra

3 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:24 ,

Opel Vectra B

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:20 ,

AUDI A3 2.0 S-TRONIC

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:09 ,

SHITET MERCEDES A170

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:16 ,

Mercedes Benz 250 Dizel

6 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:03 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN 049558444

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Maj 22:32 ,

Vetur ne shitje Toyota Corolla

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 22:59 ,

Audi a 4 modeli B8

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 10:43 ,

Blej Vetura Pa Dogan Rks Ose Defekt Aksidentuara

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 20:13 ,

Shes golf 4 TDi 1.9 pa dogane

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 21:10 ,

Shitet Opel Astra

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 22:22 ,

Shitet VW Beetle(Buba)

2 999 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Maj 21:41 ,

Shitet Mercedes benz ML 320 Bluetec

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 15:02 ,

Peugeot 406 2.0 B me Klim ekstra e rujtun

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 09:47 ,

Audi A5 2.0 dizel 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Pri 22:07 ,

SHES PASAT 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 20:30 ,

shitet

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 17:30 ,

AUDI C4 dizel 1.9 ,regj. deri 01/22

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 18:22 ,

Shitet vetura Mazda

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 12:06 ,

AUDI C4 dizel 1.9 ,regj. deri 01/22

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 13:16 ,

Škoda Romster

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 21:00 ,

Shitet Mercedes A 170

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 14:07 ,

Citroen xara Diesel

370 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Mar 19:35 ,

Shes veturen Renault Scenic

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 11:13 ,

Citroen C3 1.6Hdi

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 16:36 ,

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 00:07 ,

Kia Magentis Automatik

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Mar 22:42 ,

Jaguar x-type

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Mar 20:13 ,

Shes veture per pjese ose komplet

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 12:29 ,

Mercedes Cabrio

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 12:25 ,

Shes opel astra

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 12:38 ,

Opel Antara 2.0 cdti

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 15:49 ,

Fiat tipo

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 22:11 ,

Shes Audi A4 3.0TDI Quattro 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 18:28 ,

Shitet Jetta

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 15:11 ,

Vetura eshte ne gjendje trregullt

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 04:33 ,

Shiten Gomat + Fellnet 15she

150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 17:51 ,

Mercedes

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Jan 09:39 ,

honday

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:21 ,

Gjindet ne gjermani

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetura | Të gjitha | Vetura | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione