Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lamborghini Të gjitha në Kosovë

Aventador , 15
Countach , 3
Diablo , 2
Gallardo , 3
Huracán , 3
Jalpa , 1
LM , 2
Urraco , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Lamborghini | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Pri 13:35 Vetura , Prizren

Gaming Shtëpiz ������

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 19:26 Vetura , Ferizaj

Shiten komplet

110 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Shk 15:03 Vetura , Prizren

Shitet shtaga me gjith makinet e ardhur nga Zvicra����

15 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 14:01 Vetura , Dardanë

Damper 4x4

3 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 20:50 Vetura , Prishtinë

TERMINE ne Amasaden Gjermane RKS!

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 11:20 Vetura , Prishtinë

Biçikletë e madhe 26 me 7 shpejtsi

150 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 17:31 Vetura , Gjakovë

Shitet kerri LAMBORGHINI

4 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Shk 20:03 Vetura , Prishtinë

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 21:44 Vetura , Prishtinë

KERRI I BABES

100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Nën 22:34 Vetura , Prishtinë

Anije scrab

75 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Nën 17:44 Vetura , Fushë Kosovë

Ngjyre lamborghini huracan 2020

2 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 14:49 Vetura , Besianë

Haver bord

170 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 17:48 Vetura , Prishtinë

Cady 1.9

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 23:37 Vetura , Prishtinë

SHITET NIKON D5100

150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Korr 23:05 Vetura , Ferizaj

Vêture

23 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Maj 13:19 Vetura , Fushë Kosovë

Lamborghini

2 467 938 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 13:27 Vetura , Malishevë

Shes kultivatort (golldanat)dizell tardhur nga zvi

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 18:48 Vetura , Besianë

Çerapa

2 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 18:20 Vetura , Prishtinë

shitet ndrrim

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 03:00 Vetura , Viti

Pre lokale...

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 14:25 Vetura , Prishtinë

Lamborghini URUS 2019 0,0 km

245 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 01:25 Vetura , Pejë

transport ne kosoves gjithqka deri 3 .5 ton

10 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Mar 21:08 Vetura , Ferizaj

Golf 2

800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 16:42 Vetura , Ferizaj

Golf 2

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 14:59 Vetura , Artanë

Shitet Lamborghini 1.8 Plin\Dizell

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Dhj 18:54 Vetura , Drenas

t4

1 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 19:14 Vetura , Prizren

Lamborghini Gallardo

65 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Gush 21:35 Vetura , Prizren

Lamborghini Gallardo

75 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Gush 14:58 Vetura , Gjakovë

Motorr 50cc

100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 14:52 Vetura , Prishtinë

lamborghini

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 12:29 Vetura , Prishtinë

Shiten kirbit

600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Jan 22:34 Vetura , Malishevë

Qeni

210 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Dhj 12:21 Vetura , Prishtinë

Golf 3 sport

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 19:28 Vetura , Vushtrri

Kultivator

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 19:20 Vetura , Malishevë

Shitet

80 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Korr 14:14 Vetura , Therandë

Shes lamborghini urgjent sipas marrveshjes

1 000 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 00:03 Vetura , Prishtinë

Lamborghini Aventador

313 025 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 20:44 Vetura , Rahovec

Golf 3

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 23:21 Vetura , Dragash

Lamburghin

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Dhj 22:08 Vetura , Prishtinë

lamborghini

98 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Lamborghini | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione