Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Lancia | Delta

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Lancia Delta | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Mar 20:19 Vetura , Gjilan

Lancia Delta

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Shk 04:46 Vetura , Fushë Kosovë

Lancia

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

7 999 EUR Price Reduced

27 Nën 02:57 Vetura , Prishtinë

Vetura ne shtije

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 00:55 Vetura , Fushë Kosovë

Lancia Delta

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 20:25 Vetura , Prishtinë

Shes Lancia Delta 1.4b 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 23:38 Vetura , Prishtinë

Shes Lancia delta

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 22:11 Vetura , Prishtinë

LANCIA

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 06:25 Vetura , Gjilan

Lancia Delta 1.8b 1994 ne gjendje shum te mir

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Dhj 00:39 Vetura , Prizren

Llancia

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 19:36 Vetura , Prishtinë

LANCIA

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 18:56 Vetura , Prishtinë

Lanci 1.6 benzin viti 1999 klim centrall

850 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 00:19 Vetura , Gjilan

Shitet golf 4 urgjent !!!

3 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 08:12 Vetura , Prizren

LANCIA DELTA 1.6 16 v

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 14:15 Vetura , Mitrovicë

shitet lanci 1.6 benzin viti 98 me 2 muj regjistri

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Maj 03:24 Vetura , Kaçanik

Lancia Delta Hpe 2.0 Turbo

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Mar 17:15 Vetura , Prishtinë

Shitet lancia 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Shk 00:22 Vetura , Gjakovë

lancia delta

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 19:49 Vetura , Gjakovë

Lancia delta

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 12:48 Vetura , Vushtrri

Shes apo ndroj lanci vitin 2000 osht 1.6 RKS 1 vit

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Jan 17:51 Vetura , Vushtrri

Shes ose ndroj lanci 1 vir RKS Vitin 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Dhj 12:35 Vetura , Vushtrri

Shes lanca 1.6 benzin viti 2000 regjistrim 1 vit

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Dhj 11:29 Vetura , Prishtinë

Lancia Delta 1.9 twinturbo JTD - 2011

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 19:36 Vetura , Vushtrri

Shes kerin lancia 1 vit RKS gjendje prefekt 100%

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Gush 20:10 Vetura , Vushtrri

Shes apo ndroj kerin lancia ne gjendje fenomenale

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Pri 15:06 Vetura , Lipjan

Shes lancia delta

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 14:15 Vetura , Gjakovë

Lancia delta

Viti: 1990
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
30 Jan 09:23 Vetura , Rahovec

Shitet Lancia 1.9 dizel

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Tet 02:18 Vetura , Prishtinë

Lancia Delta 1.6

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 14:03 Vetura , Prishtinë

Blej Lancia Delta integrale v.p 88-92

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 20:21 Vetura , Ferizaj

Lancia 1.6 benzin -99

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Shk 14:40 Vetura , Gjilan

Shitet lancia

Viti: 1992
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Jan 13:02 Vetura , Prizren

Lancia Delta ne gjendje shum te rregullt -97

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 22:24 Vetura , Artanë

Makin

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 17:48 Vetura , Prishtinë

Lancia delta integrale 4x4 ne gjendje pune

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Sht 19:15 Vetura , Burim

Lancia Delta benzin -96

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 11:19 Vetura , Prishtinë

Shitet Lancia Delta HF Turbo 1.6 Benzin

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Sht 11:10 Vetura , Prishtinë

Shitet Lancia Delta HF Turbo 1.6 Benzin

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Lancia Delta | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione