Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Lancia | Lybra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Lancia Lybra | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Shk 13:04 Vetura , Prizren

Lancia

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Dhj 15:39 Vetura , Ferizaj

Shes pjes per lancia lybra 1.9 jtd viti 2002

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Dhj 20:51 Vetura , Ferizaj

Shes pjes per lancia lybra 1.9 jtd

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 14:26 Vetura , Ferizaj

Shes pjes per lancia lybra 1.9 jtd

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Nën 18:26 Vetura , Prishtinë

Lanci 2,4 JTD

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 19:23 Vetura , Ferizaj

shitet apo ndrrohet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Qer 11:57 Vetura , Prizren

lancia

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 23:21 Vetura , Vushtrri

LANCIA LYBRA 2002 1.9JTD DIZELL 7 MUAJ RKS ☎️048 808 202

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Mar 23:13 Vetura , Lipjan

Shitet lancia

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 09:28 Vetura , Ferizaj

Shiten pjest per lancia lybra 1.9 jtd

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 09:28 Vetura , Ferizaj

Shitet matorri 1.9 jtd dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Jan 15:58 Vetura , Gjilan

SHITET

1 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 00:42 Vetura , Pejë

Shes Veturen

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 20:07 Vetura , Gjilan

Shitet Lancia Lybra turbo 2.4tjd dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 05:01 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Tet 11:04 Vetura , Ferizaj

Shiten pjest lancia lybra 1.9 jtd 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Tet 11:04 Vetura , Ferizaj

Shiten pjest lancia lybra 1.9 jtd 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Tet 01:15 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Sht 12:06 Vetura , Prizren

Lancia Lybra 1.9JTD dizel RKS i skaduar

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 01:31 Vetura , Burim

Lancia Lybra dizel

1 999 EUR

15 Sht 19:32 Vetura , Ferizaj

lancia lybra per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Maj 23:38 Vetura , Prishtinë

Lancia Urgjent shitet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 00:44 Vetura , Prizren

Shes ose e ndrroj me naj vetur tjeter

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 12:49 Vetura , Artanë

Okazion Lancia Lybra

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 15:38 Vetura , Prizren

Lancia lybra dizel 1.9 jtd

8 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 15:36 Vetura , Lipjan

Lansia liber

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Jan 23:08 Vetura , Pejë

LANCIA LYBRA

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 20:26 Vetura , Besianë

u shit flm

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Dhj 22:56 Vetura , Besianë

shes lancin lybra urgjent

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Nën 15:48 Vetura , Prishtinë

lancia 1.2 benzin gjendje perfekte

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Tet 12:15 Vetura , Gjakovë

gjakove

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Tet 22:46 Vetura , Besianë

Shes veturen

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Maj 02:53 Vetura , Lipjan

Shes lanci

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 03:01 Vetura , Prishtinë

U shitt ■FLM■

2 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 17:19 Vetura , Lipjan

Lancia Lybra dizel

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 17:58 Vetura , Pejë

Ne Shitje

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Dhj 09:03 Vetura , Therandë

Shes

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 21:29 Vetura , Therandë

Shes

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 13:13 Vetura , Lipjan

Lancia Lybra 1.8

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 19:34 Vetura , Gjakovë

Lancia lybra 1.9 jtd

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 18:01 Vetura , Prishtinë

Shes veturen

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 15:20 Vetura , Prizren

Shitet Lancia

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 07:20 Vetura , Drenas

Vetur

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 22:06 Vetura , Pejë

Shes Lancia

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 23:34 Vetura , Drenas

Lancia lybra

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Shk 15:59 Vetura , Ferizaj

Lancia 2.4 dizell

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 17:51 Vetura , Prizren

Shes ose nderroj lancia lybra

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Sht 10:40 Vetura , Prishtinë

llanci

300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 14:08 Vetura , Prishtinë

Lancia Lybra benzin

300 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Lancia Lybra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione