Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Lancia | Ypsilon

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Lancia Ypsilon | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 17:43 Vetura , Prizren

shiitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 16:45 Vetura , Prishtinë

Shes llancin

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 23:54 Vetura , Prishtinë

vetura

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Shk 16:53 Vetura , Besianë

Gjendja vetures

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Jan 15:47 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 01:04 Vetura , Prishtinë

LANCIA YPSILON 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 20:01 Vetura , Fushë Kosovë

LANCIA YPSILON 2004 AUTOMATIK 1.4 BENZIN

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 20:01 Vetura , Fushë Kosovë

LANCIA YPSILON 2004 AUTOMATIK 1.4 BENZIN

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 15:13 Vetura , Fushë Kosovë

Lancia Ypsilon 2004 1.4 Benzin Automatik

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:30 Vetura , Fushë Kosovë

Lancia Y

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 01:18 Vetura , Fushë Kosovë

Lancia Y

1 250 EUR

21 Maj 15:03 Vetura , Pejë

Lancia Ypsilon

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 13:58 Vetura , Prishtinë

Lancia Y viti 2000

1 300 EUR

08 Maj 11:00 Vetura , Fushë Kosovë

Lancia Y

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 00:51 Vetura , Fushë Kosovë

Lancia viti 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 15:35 Vetura , Malishevë

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 19:53 Vetura , Prishtinë

Shitet Lancia

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Korr 09:18 Vetura , Prishtinë

Shitet Lancia 1.4 benzin

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 15:30 Vetura , Artanë

Shitet Lancia Ypsilon.

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 12:43 Vetura , Prizren

Lancia Ypsilon 2009 1.4 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Shk 19:16 Vetura , Prizren

shitet 049448817

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Jan 07:50 Vetura , Prizren

shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Jan 21:10 Vetura , Prizren

shitet ose ndrrohet

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Jan 16:22 Vetura , Therandë

shitet ose ndrrohet

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Jan 14:51 Vetura , Viti

Lancia y .....benzin....manuale

1 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 10:37 Vetura , Lipjan

Lancia Ypsilon Multjet

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 20:10 Vetura , Ferizaj

shitet

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 19:49 Vetura , Prishtinë

Lancia ypsilon 1.4

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Shk 15:26 Vetura , Prizren

Lancia 1.2

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 15:22 Vetura , Prizren

Lancia 1.2

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 20:06 Vetura , Prizren

Lancia Ypsilon 1.2

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 19:31 Vetura , Prizren

Lancia 1.2

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 19:31 Vetura , Prizren

Lancia Ypsilon benzin

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 17:18 Vetura , Prizren

Lancia Ypsilon Panoram

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
31 Jan 23:40 Vetura , Prizren

Shes Lancia Ypsilon

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
31 Jan 23:20 Vetura , Prizren

Lancia Ypsilon

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Dhj 14:44 Vetura , Pejë

Shes llancija 1.2 benzin

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Dhj 10:18 Vetura , Ferizaj

shitet

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Nën 12:51 Vetura , Ferizaj

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Tet 11:38 Vetura , Prishtinë

Shitet pjes e vetures lancia ypsilon

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Korr 17:52 Vetura , Dardanë

Lancia ypselon 1.4 16 v B04

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Korr 14:29 Vetura , Pejë

Lancia

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 14:49 Vetura , Pejë

Lancia Ypsilon

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 15:32 Vetura , Pejë

shes pjes ose komplet lancia ypsilon 1.4

1 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 13:44 Vetura , Prishtinë

Uuuu shittt LANCIA 1.2 BENZiN - 2000

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 15:20 Vetura , Vushtrri

U shit

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 00:45 Vetura , Pejë

LANCIA YPSILON 1.4B

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 17:05 Vetura , Pejë

Lancia ypsilon

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 19:14 Vetura , Prizren

Lancia 1.2 Benzin

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 17:33 Vetura , Drenas

Shhitet Lancia Ypsilon 1.3 cdti, rks, diesel.

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Lancia Ypsilon | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione