Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Land Rover | Defender

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Land Rover Defender | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Mar 20:30 Vetura , Therandë

Defender 2.7 4X4

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 03:23 Vetura , Ferizaj

Land rover defender 2.5 TD5 viti 2001

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 19:24 Vetura , Prishtinë

Defender - Timoni ne shitje

240 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 19:24 Vetura , Prishtinë

Reduktor per Defender TD4

495 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 08:37 Vetura , Ferizaj

Defender 300 tdi viti 1999 RKS 1 vit

20 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Jan 17:40 Vetura , Ferizaj

Land rover defender

100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Jan 06:35 Vetura , Pejë

Land Rover Defender

18 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Dhj 21:09 Vetura , Gjilan

Land Rover Defender

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Tet 13:37 Vetura , Gjilan

Land Rover 2.0

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 19:16 Vetura , Prizren

Land Rover Defender 110

16 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 16:28 Vetura , Prizren

Land rover

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 23:32 Vetura , Pejë

shitet gjipi

4 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 05:03 Vetura , Ferizaj

shitet

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Maj 16:35 Vetura , Pejë

shitet

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 11:32 Vetura , Prishtinë

land rover

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Jan 16:41 Vetura , Prizren

Landrover 2.0 dizell 4×4 vit 2000 1vit rks

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 12:03 Vetura , Prishtinë

land rover

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 03:17 Vetura , Pejë

Shitet

6 000 EUR

23 Dhj 11:30 Vetura , Prishtinë

shitet ose ndrrohet

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 16:02 Vetura , Viti

Defender 110

12 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 16:00 Vetura , Viti

Land Rover Defender

9 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 15:17 Vetura , Viti

Uuuu shitttt Defender Land Rover

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 15:11 Vetura , Mitrovicë

Land Rover 99 dizel, ekonomike

1 800 EUR

10 Gush 19:50 Vetura , Zubin Potok

DEFENDER 2.3 DIZEL

3 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 13:37 Vetura , Prizren

Land Rover Defender 2001

12 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Qer 15:53 Vetura , Prizren

Land Rover Defender

12 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 02:03 Vetura , Viti

Shess xhipin

22 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 23:12 Vetura , Prishtinë

Land Rover 2.0

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Pri 23:17 Vetura , Viti

Land Rover Defender

8 200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 22:11 Vetura , Deçan

110

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 20:27 Vetura , Prishtinë

Land Rover 2.0 Disel u shittt flm merrjep

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 22:31 Vetura , Prishtinë

Shitet Land Rover automatik

42 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 21:19 Vetura , Pejë

Shitet llandrover

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 13:41 Vetura , Viti

***I SHITUR*** Land Defender 130 TDI; Dhe 110 TDI

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 13:31 Vetura , Viti

***I SHITUR*** Land Rover Defender 2.5 TDI

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 13:08 Vetura , Viti

***I SHITUR*** Land Rover Defender 130 TDI

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 23:11 Vetura , Viti

Land Rover Defender

6 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Nën 23:03 Vetura , Viti

Land Rover Defender 130

8 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 19:57 Vetura , Zubin Potok

Land rover 2.5 TDI

2 550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 19:06 Vetura , Lipjan

shitet landroveri

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 10:38 Vetura , Prishtinë

land rover

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 10:56 Vetura , Prishtinë

Shes Land Rover DEFENDER

17 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Gush 11:45 Vetura , Prishtinë

Defender 90

12 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 20:00 Vetura , Therandë

Land Rover Defender

22 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 14:28 Vetura , Vushtrri

Land Rover

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 18:58 Vetura , Therandë

LAND ROVER 2.0 TD4 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 19:37 Vetura , Gjilan

Land Rover Defender 110

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Gush 21:33 Vetura , Ferizaj

Land Rover Defefender 110

7 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 23:58 Vetura , Pejë

Shitet Land Rover DEFENDER 2005

23 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 18:34 Vetura , Deçan

Land Rover

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Land Rover Defender | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione