Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Land Rover | Freelander

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Land Rover Freelander | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 08:45 Vetura , Prishtinë

LAND ROVER 1.8B 2000 RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:45 Vetura , Prishtinë

LAND ROVER FREELANDER 2.2D AUTOMATIK 4x4 “I DOGANUAR” RKS

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 20:00 Vetura , Prishtinë

Land rover

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 13:51 Vetura , Prishtinë

Land Rover 2012 4x4 2.2

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 11:42 Vetura , Pejë

land rover

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 21:11 Vetura , Gjilan

Baci

2 555 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Mar 15:39 Vetura , Shtërpcë

Land Rover Freelander 4x4

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 21:44 Vetura , Mitrovicë

landrover 2.0 bmw dizell regj 1vit

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Mar 21:44 Vetura , Prizren

Land rover

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 15:46 Vetura , Prishtinë

Freelander 2

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 18:02 Vetura , Prishtinë

Shitet Land Rover

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 21:31 Vetura , Therandë

Landrover freelander 2.0td4 automatik

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Mar 17:18 Vetura , Lipjan

Shes Landrover Freelander 2 2008 anglez

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 20:42 Vetura , Prishtinë

Shitet gjip Land Rover

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 12:13 Vetura , Drenas

PJESE PER LANDROVER FEELANDER -2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Shk 11:58 Vetura , Prishtinë

Land Rover 2.0 4x4 Pa Dogan

1 900 EUR

08 Shk 16:53 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 11:59 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 13:50 Vetura , Gjilan

Vetura/Makina në shitje - Land Rover

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:20 Vetura , Ferizaj

Shitet Land Rover

3 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Shk 13:42 Vetura , Viti

Shitet land rover

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 10:18 Vetura , Pejë

Shitet Land Rover freelander2

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 17:23 Vetura , Vushtrri

Landrover 2.0 11muj rks. 4x4

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 16:17 Vetura , Vushtrri

Landrover 2.0 rks 11 muj. 4x4

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 12:55 Vetura , Shtime

Land Rover

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 09:36 Vetura , Gjilan

Landrover 2.0 4x4 funksional

2 750 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Jan 22:44 Vetura , Fushë Kosovë

Fellne land rover grand cherokee

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 02:50 Vetura , Burim

Land Rover Freelander 1999

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 19:41 Vetura , Skenderaj

Llandrover ferlander Automatik 2.0 dizell td4

5 220 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Dhj 11:01 Vetura , Prishtinë

Land Rover Free Lander

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 19:51 Vetura , Ferizaj

Shitet land roveri

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 02:43 Vetura , Prishtinë

Freelander 2x4 1.8 benz/plin sekvent

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Nën 20:07 Vetura , Prishtinë

Land rover

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 10:29 Vetura , Lipjan

Land Rover 2.0 Dizel Viti 99 Regjistrim 2 Muj

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Nën 13:07 Vetura , Prishtinë

SHITET LAND ROVER DIESEL 2.0 FREELANDER VITI 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 18:18 Vetura , Zubin Potok

Dizel

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 12:24 Vetura , Deçan

shitet land rover

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 23:13 Vetura , Prishtinë

Landrover freelander 2.2 td4 S 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 13:20 Vetura , Prishtinë

Land Rover Freelander 2 SD4 - 2011

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 13:28 Vetura , Prishtinë

Landrover Freelander 2.0 Diesel 223.000km

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 00:18 Vetura , Prishtinë

Shes Land Rover Freelander 1.9 ose boj ndrrim

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 00:10 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura me targa Angleze

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Sht 14:55 Vetura , Prishtinë

Landrover LR2

10 500 EUR

20 Sht 23:44 Vetura , Ferizaj

Land rover

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 21:26 Vetura , Skenderaj

SHES DHE NDRROJ LANDROVER AUTOMATIK DIZEL 2.0

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 01:02 Vetura , Prishtinë

Pjese per land rover freelander

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Sht 16:52 Vetura , Lipjan

Shitet Land rover freelander rks 4 muj klim tip top i shtren

2 799 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 11:03 Vetura , Prishtinë

shes gjipin Landrover

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 23:01 Vetura , Prishtinë

Shitet LAND ROVER , FREELANDER 2.2

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 20:04 Vetura , Ferizaj

shitet gjipi land rover 2.0 dizell

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Land Rover Freelander | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione