Gjilan | Makina | Vetura | Land Rover

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Land Rover | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:55 ,

Range rover 2.7 hse viti 2008

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:40 ,

RANGE ROVER 36TDV8 AUTOMATIK/TIPTRONIK 2010 FULL EXTRA

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:37 ,

Land Rover Freelander

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 13:03 ,

Range Rover Evoque TD4 RR 2015

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 11:39 ,

AUTO BARTJE 24H”AUTO BULI” (SHLEP)

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Pri 19:52 ,

Range Rover Sport TD8 3.6 Dizel SPECIAL EDITION

17 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 14:53 ,

range rover evoque 2.2 diesel

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 20:13 ,

Range Rover 3.0 2010

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 13:53 ,

Range rover 3.0 Sport hse

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 23:39 ,

Range Rover 3.0

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 22:32 ,

U Shit

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 11:51 ,

Range Rover 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 09:35 ,

Shes Range Rover SPORT LIMIT EDITION

29 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 23:37 ,

U Shit

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 20:12 ,

Land rover

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 20:39 ,

U shit flm merrjep Rang Rover Evocue 2.2

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 14:47 ,

shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Jan 20:29 ,

U Shit

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 20:31 ,

Range rover

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 01:08 ,

u shit

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 10:54 ,

Range Rover Velar R-Dynamic

64 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Pri 19:48 ,

Range rover Vogue 2007 mundesi ndrrimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 08:19 ,

Range rover

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 20:26 ,

LAND ROVER RR SPORT 30.0 S/C

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Jan 20:00 ,

Shitet 30 dizel

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 17:54 ,

Range rover 2.7 dizel .HSE

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 14:32 ,

RangeRover Sport 3.0 HSE i sapo Doganuar

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Dhj 14:32 ,

RangeRover Sport 3.0 HSE i sapo Doganuar,Km 175 mi

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Dhj 08:07 ,

RangeRover Sport 3.0 HSE i sapo Doganuar

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Nën 21:08 ,

Landrover 4×4diesel

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 21:07 ,

Landrover frilander diesel 4×4 1 vit rexhistrim

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 17:16 ,

Shitet Land Rover 1.8 benzin

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 22:04 ,

U SHIT FLM MERRJEP

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 00:04 ,

Shitet Landrover

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Sht 19:37 ,

Land Rover Defender 110

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Sht 16:32 ,

Range Rover Evoque

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 19:51 ,

Range Rover Sport 3.0 HSE SD V6

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Korr 19:44 ,

Range Rover 2008 3.6 sport

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 09:03 ,

Cuca

20 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 22:42 ,

shitet range rover 2.2

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Jan 17:20 ,

Land rover 2.0 dizell regjistrim 4 muj klim 4x4

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Jan 11:43 ,

Range rover Vogue

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 10:33 ,

She's land rover

45 468 509 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 12:38 ,

Range Rover Sport 2.7 D HSE

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 22:59 ,

land rover

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 12:08 ,

Range rover 3.6 TD i ardhur nga zvicra

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 21:23 ,

Land Rover viti 2000 2.0

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Land Rover | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione