Prishtinë | Makina | Vetura | Land Rover

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Land Rover | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:48
Linku:
,

Range Rover Sport Dynamic HSE SDV6 306 PS - 75 mije km

53 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Sot 11:17 ,

RangeRover Evoque 2.2Sd4 Dynamic 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:01 Shitorja ,

Range Rover Sport SV-R 3.0 HSE Viti 2014 Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:35 ,

RANGE ROVER 3.0 HSE

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:52 ,

Range Rover Vogue 4.4Hse AUTOBIOGRAPHY 180.000Km 2015 "

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:02 ,

Range Rover Sport 3.0

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:48
Linku:
,

Range Rover Sport Dynamic HSE SDV6 306 PS - 75 mije km

53 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 14:36 ,

Range Rover sport 3.0 diesel

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:41 ,

Landrover Diskovery 4 Rks 2011 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:05 ,

SHES VETUREN LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2016

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 06:20 ,

Land Rover Diskovery 4 2011 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 21:00 ,

Land Rover Freelander II

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 18:36 ,

SHITET RANGE ROVER SPORT 2016 diesel

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Maj 16:39 ,

Sonoff TX Smart Wall Switch, çelës muri me Wi-Fi

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 15:28 ,

Land RoveR

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 11:07 ,

Land Rover Range Rover Velar D180 SE R-DYNAMIC

59 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 09:54 ,

Shitet Rang Rover

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 03:04 ,

land rover

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 10:56 ,

Range Rover Evoque 2.2 9Tronic

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 08:01 ,

Shitet Rang Rover 3.0d

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 22:07 ,

Range Rover Evoque 2.2 SD4

17 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 12:16 ,

Braniku i pare për Land Rover Discovery Sport

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 12:15 ,

PJES PER LAND ROVER DISCOVERY 2.5 TD5

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 12:14 ,

SHES PJES PER LAND ROVER FREELANDER 1.8BENZIN 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
28 Pri 12:14 ,

AUTO PJES PER LAND ROVER FREELANDER 2.0d td4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 12:13 ,

Pjesë për Land Rover Discovery 2.7 TDV6 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Pri 12:13 ,

Pjesë për Range Rover Sport 3.0d 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Pri 12:12 ,

Shes pjesë për LAND ROVER FREELANDER 2 2.2d 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Pri 20:23 ,

Landrover Discovery 2 v8 offroad

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 12:08 ,

SHITET RANGE ROVER SPORT

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 03:38 ,

Prishtin

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 09:40 ,

Tiptop

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 10:55 ,

Range Rover Sport 3.0 SDV6 Autobiography

26 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Pri 12:02 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

8 888 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 00:57 ,

Land rover freelander

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 11:01 ,

Range rover sport

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 20:16 ,

Range Rover Sport 3.0 FaceLift

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 07:55 ,

Range Rover Sport Dynamic

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 20:48 ,

Land Rover 2.0dizel

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 11:34 ,

Range Rover Evoque

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 11:02 ,

Land Rover Diskovery 4 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 10:04 ,

Land Rover Freelander

2 350 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 13:23 ,

Land Rover 2.0

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 07:18 ,

Range Rover Evoque SD4 2.2 Diesel Automatik 92.000km

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Mar 17:38 ,

Land Rover

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 00:18 ,

Shitet

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Mar 22:19 ,

Shiten mjetet

20 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Mar 16:17 ,

Shes ose Nderroj 4x4 2.0 LandRover

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 19:22 ,

Rang rover vogue 1 vit regjistrim

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Land Rover | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione