Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Land Rover | Range Rover Sport

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Land Rover Range Rover Sport | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:04 ,

Range Rover Sport 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:12 ,

Shes Range Rover Sport 3.6HSE Automatik Rks 2 Muj 2008 ��

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:41 ,

Range Rover Autobiography Sport - 3.0D - 1 vit RKS

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:19 Shitorja ,

Range Rover Sport 3.0 HSE Luxury 2012����

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:14 ,

Shitet ndrrohet 2007

8 499 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 18:02 ,

Range rover sport 3.6 tdv8

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 15:56 ,

Shes/ndrroj-Range Rover Sport 3.0 dizell

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 19:54 ,

RANGE ROVER SPORT 3.0 306ps ME DOGAN

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 22:31 ,

Pjes per Land rover sport

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 00:09 ,

Shitet Range Rover Sport 2.7 Diesel

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 00:09 ,

Shitet Range Rover Sport 2.7 Diesel

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 18:03 ,

Shitet Range Rover Sport 2.7 Diesel

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 12:36 ,

Range Rover Sport

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 00:24 ,

Range Rover Sport 3,6d

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 17:52 ,

Shes ndrroj me kerr ma tmir range rover 3.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 01:57 Shitorja ,

⭕ Shitet Range Rover Sport

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Qer 11:03 ,

Range Rover Sport 2.7 HSE Automatil Full Opcion

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 22:50 ,

Range Rover sport

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 22:52 ,

Pjes

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 14:32 ,

Pjes landrover

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 11:52 ,

Range Rover 3.0 HSI

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 11:35 ,

Shiten branikat land rover

900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 08:55 ,

Range Rover Sport RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 23:52 ,

Range Rover Sport 5.0 SuperCharger

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Qer 15:53 ,

RANGE ROVER SPORT

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 12:24 ,

Rang rover 2.7 sport full opcion shitet ndrrohetì

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 22:05 ,

Range Rover Sport

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 14:15 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 09:08 ,

Shitet Range Rover Sport

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 04:30 ,

Ranger rover sport hse autobiography

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 20:07 ,

SHITET VETURA ANGLEZE

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 18:44 ,

SHITET VETURA ANGLEZE

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 13:29 ,

Range Rover Sport

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 17:21 ,

Range roover 3.0 disel

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 15:11 ,

RANGE ROVER SPORT HSE 4.4 benzin +gaz

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 23:23 ,

Nexhi

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 16:38 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 09:23 ,

Range Rover Sport 3.0 Dizel V.p2014 Pa Dogan Full Opcion

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Pri 14:20 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 14:58 ,

Range Rover sport hse 2007 , 2.7 diesel

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 20:45 ,

Range Rover 3.0 dizel Motorri me defekt

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 01:05 ,

Range Rover Sport

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 22:18 ,

Range Rover Sport

17 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 11:01 ,

Shitet Range Rover sport hse 2.7 Nafte

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 22:04 ,

Ranger Rover Sport

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 09:38 ,

RANGE ROVER SPORT 3.0 HSE FULL OPCION I REGJISTRUAR RKS

59 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Pri 09:38 ,

RANGE ROVER SPORT 3.0 HSE FULL OPCION I REGJISTRUAR RKS

25 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Land Rover Range Rover Sport | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione