Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Land Rover

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Land Rover | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:40
Linku:
,

Land Rover Defender 110

16 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:40
Linku:
,

Land Rover Defender 110

16 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:38
Linku:
Shitorja ,

Land Rover Evoque SD4

19 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:36 ,

Shitet Range Rover Evoque

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:34 ,

Land Rover 2.0 Dizel Rks 4 muj

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 ,

Range ROVER Evoque 2.2d fullextra RKS 2013

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 ,

Range Rover Autobiography Sport - 3.0D - 1 vit RKS

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 ,

Shitet ndrrohet 2007

7 999 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:39 ,

RANGE ROVER EVOQUE 2.2TD4 DYNAMIC 145 MI KLM TE GARANTUMW

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:39 ,

RANGE ROVER 2.0 TD4 DINAMIC 144 MI KLM TE GARANTUME

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:24 ,

Defender 2.7 4X4

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:16 ,

RANGE ROVER EVOQUE SD4 2015 FULL EXTRA

23 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 ,

RANGE ROVER EVOQUE 2.2 SD4 AUTOMATIK PANO 2016����

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:12 ,

RANGE ROVER VOGUE 3.0D Fullextra

8 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:39 Shitorja ,

Range Rover Sport 3.0 HSE Luxury 2012����

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:00 Shitorja ,

Range Rover Evoque TD4

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:57 Shitorja ,

Ndërro veturen me vilë!

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:54 ,

Land Rover 2.0 Dizell

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:23 ,

shitet landrover seri lll olltimer

Viti: 70-at
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:02 ,

RANGE ROVER SPORT 3.0 306ps ME DOGAN

29 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:46 ,

Shes/ndrroj-Range Rover Sport 3.0 dizell

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:40 ,

Shes Range Rover Sport 3.6HSE Automatik Rks 2 Muj 2008 ��

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Gush 22:28 ,

PJESE PER LANDROVER FEELANDER -2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Gush 22:13 ,

PJSË PËR DISKOVERY LAND ROVER 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Gush 14:53 ,

Shitet land roveri

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 22:45 ,

Range Rover Sport 3.0 2012 Zermatt Edition

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 15:22 ,

Range Rover Sport 3.0 2012 Zermatt Edition

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 15:22 ,

Range Rover Sport 3.0 2012 Zermatt Edition

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 22:24 ,

Land Rover Defender

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Gush 16:02 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 15:13 ,

RANGE ROVER SPORT

29 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 00:42 ,

Land rover

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 20:51 ,

Landrover Freelander 2.0 D-2000 RKS I QLAJMRUAR

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Gush 16:26 Shitorja ,

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Gush 23:34 ,

Pjes per Land rover sport

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 20:35 ,

shes

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Gush 22:41 ,

RANGE ROVER SPORT 3.0 HSE

29 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 17:45 ,

Fellne për Xhip Land Rover 225-55-R17

450 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 17:04 ,

Shitet

33 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Gush 10:38 ,

Range Rover Evoque 2014

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 03:12 ,

Range Rover 3.0 HSI

13 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 15:04 ,

Range Rover Sport 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 14:41 ,

Land Rover 4x4

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Gush 13:05 ,

Land rover discovery 2.2

34 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Gush 12:25 ,

Land rover discovery 2.2 sport

34 000 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Gush 13:44 ,

Range Rover 4.4 Beznim Automatik

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Gush 13:30 ,

land rover discovery

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Gush 08:20 ,

Land rover 2.0 dizell Automatik sapo ardhun nga gjermonia

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Korr 18:23 ,

Range Rover SPORT 3.0

34 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Land Rover | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione