Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zafira | Lipjan | Makina | Vetura

Opel , 247
Fiat , 11
Ford , 9
Renault , 9
BMW , 8
Peugeot , 6
Daewoo , 4
Audi , 2
Citroën , 2
Seat , 2
Acura , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Zafira,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Zafira Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:11 Vetura , Lipjan

Bmw 120d

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Vetura , Lipjan

Opel Astra Automatik

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:04 Vetura , Lipjan

Peugeot 308

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:03 Vetura , Lipjan

Golf 5 *Nderrim*

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 11:09 Vetura , Lipjan

Citroen c-elysëe

6 250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Mar 10:59 Vetura , Lipjan

Shitet opel zafira 1.9 disel

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Mar 21:48 Vetura , Lipjan

OPEL ZAFIRA

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 16:12 Vetura , Lipjan

Opel Corsa Me Regjistrim

950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Mar 16:10 Vetura , Lipjan

Ford Focus Dizell Me Regjistrim

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 20:04 Vetura , Lipjan

OPEL ZAFIRA ECOTEC 2.2 DIZELL VITI 2003 7 ULSE

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 10:04 Vetura , Lipjan

Fiat Punto Me Regjistrim

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 12:09 Vetura , Lipjan

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Mar 14:03 Vetura , Lipjan

Shitet opell zafira 2.2

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Mar 11:11 Vetura , Lipjan

Bmw 120d

12 300 EUR

16 Mar 10:04 Vetura , Lipjan

Lupo AUTOMATIK DIZELL

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 19:36 Vetura , Lipjan

Shitet Lir e Mire

58 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 07:33 Vetura , Lipjan

SHITET OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 7 ULSE NE GJENDJE TE MIRË

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 10:34 Vetura , Lipjan

Jeep wrangler

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 12:07 Vetura , Lipjan

shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 14:56 Vetura , Lipjan

Reno Twingo

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 09:54 Vetura , Lipjan

opell zafira 2005 dizell atumatik 7 ulse n gjendje shum tmir

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Shk 19:25 Vetura , Lipjan

Golf 3 Me Regjistrim

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 12:55 Vetura , Lipjan

Shitet vetura Opel-Zafira

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 19:20 Vetura , Lipjan

OPEL ZAFIRA 2.0 DIZELL RKS 4 MUJ

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 16:13 Vetura , Lipjan

Mercedes A170 DIZELL ME REGJISTRIM

2 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 11:17 Vetura , Lipjan

OPEL ZAFIRA ECOTEC 2.0 DIZELL

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Jan 10:24 Vetura , Lipjan

Ford focus 1.8 Tddi ndrrim me zafir apo sharan

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Dhj 08:13 Vetura , Lipjan

Shitet Opell zafira

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 20:57 Vetura , Lipjan

Shitet Opel Zafira 2.0 Diesel viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 19:30 Vetura , Lipjan

OPEL ZAFIRA 2.2 DIZELL VITI I PRODHIMIT 2002 7 ULSE

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 21:40 Vetura , Lipjan

OPEL ZAFIRA ECOTEC 2.0 DIZELL VITI 2001 7ULSE

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 21:30 Vetura , Lipjan

OPEL ZAFIRA ECOTEC 2.2 DIZELL VITI 2003 7 ULSE

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 21:19 Vetura , Lipjan

OPEL ZAFIRA ECOTEC 2.0 DIZELL VITI I PRODHIMIT 14.11.2004

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 11:06 Vetura , Lipjan

OPEL ZAFIRA ECOTEC 2.0 DIZELL VITI 2001

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 12:07 Vetura , Lipjan

OPEL ZAFIRA 2.0 DIZELL VITI I PRODHIMIT 2002 7 ULSE

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 19:50 Vetura , Lipjan

Opel Zafira 1.7 ecoflex Dizell Manual km 136 mi me liber ser

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 07:42 Vetura , Lipjan

Bejm pastrimin e farave dhe ndrrimin e xhamave

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 07:42 Vetura , Lipjan

Golf 3 kemi pjes

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 07:41 Vetura , Lipjan

Kem pjes per Pasat

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 09:43 Vetura , Lipjan

Opel Zafira 1.7 ecoflex Dizell Manual km 136 mi me liber ser

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Tet 08:51 Vetura , Lipjan

Opel Zafira

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 00:26 Vetura , Lipjan

Shes matorrin 1.9 TDI gjendje teper tmire

430 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 14:37 Vetura , Lipjan

Mercedes AUTOMATIK

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 23:56 Vetura , Lipjan

Shitet Touran 2005 1.9 tdi Automatik RKS

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 00:53 Vetura , Lipjan

Blejm Vetura 044 812 115 / 043 533 471

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Tet 19:44 Vetura , Lipjan

Shiten 195/50R15

175 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 19:04 Vetura , Lipjan

Pjes per passat

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 19:04 Vetura , Lipjan

Bejm rregullimin e dritave

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 20:35 Vetura , Lipjan

OPEL ZAFIRA ECOTEC 2.2 DIZELL VITI 2003 RGJSTRIM 3 MUJ 7 ULS

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Zafira | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione