Audi 80 | Lipjan | Makina | Vetura

Audi , 254
Opel , 35
Fiat , 14
BMW , 7
Renault , 7
Peugeot , 5
Ford , 4
Seat , 3
Acura , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 80 , kategori Vetura , ose vendndodhje Lipjan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi 80 Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:08 ,

Opel Kadet

430 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:18 ,

BMW 320d Automatik

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:16 ,

Peugeot 307

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:16 ,

Seat Altea 1.9TDI

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:15 ,

Touran AUTOMATIK *** 7 ulese ***

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 20:30 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 21:18 ,

Touran AUTOMATIK DSG *** 7 ulese ***

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 09:41 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Shk 20:10 ,

U shit flm

850 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Jan 20:12 ,

Prodaja

480 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Jan 23:12 ,

Shes Audi 80

320 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 08:56 ,

Mercedes B Class

15 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Dhj 18:28 ,

shitet audi 80 ne gjedje te rregull 250 qmimj fiks

260 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 13:08 ,

audi b4

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Dhj 19:46 ,

Audi b4

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Dhj 18:52 ,

audi 80 b4

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Dhj 19:05 ,

Shiten shtopa koplet Audi 80

60 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 20:00 ,

audi 89 b4

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Dhj 09:50 ,

Audi 80 b4

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Nën 18:36 ,

audi 80 b4

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
26 Nën 16:50 ,

audi 80 b4

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
24 Nën 10:18 ,

Audi 80 b4-s2 1.9 TDI 1994

2 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Nën 21:36 ,

Audi 80 b4-s2 1.9 TDI 1994

Viti: 1994
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Nën 19:30 ,

shitet audi 80 benzin plin ne gjendje te mir 045974987

380 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Nën 18:38 ,

SHITET AUDI 80 BENZIN PLIN BOJ EDHE NDRRIM

530 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 16:08 ,

Audi 80

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 15:46 ,

Audi 80

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 20:58 ,

Mercedes 190 DIZELL 5 SHPEJTSI

950 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 22:10 ,

Audi 80 dizel

499 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Sht 16:31 ,

Audi 80 dizel

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 12:20 ,

Audi 80 Benzin 1.8 Shume E Rujtne

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Sht 09:38 ,

Audi 80 Benzin 1.8 - 88 ndrrim

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Gush 20:23 ,

Audi 80

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 17:25 ,

Audi 80 dizel

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Gush 21:27 ,

Audi 80

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi 80 | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione