Audi a3 | Lipjan | Makina | Vetura

Audi , 102
Opel , 42
Fiat , 13
Renault , 9
BMW , 7
Peugeot , 6
Ford , 5
Daewoo , 2
Seat , 2
Chrysler , 1
Citroën , 1
Hyundai , 1
Lancia , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a3,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a3 Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:47 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:02 ,

Peugeot 207

5 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:09 ,

Audi A3 1.6 tdi 116 ps stronic viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:35 ,

AUDI A3 1.6Tdi Stronic SportBack 12.2014 FaceLift Rks

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:44 ,

Shes, Ndrroj Regjistrim 10 muj

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:40 ,

Shes/ Ndrroj, Regjistrim 10 muj

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:09 ,

Audi A3 Automatik S-Tronic new model

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:12 ,

Hyundai 045290107

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:12 ,

VW Caddy 2.0 045290107

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:11 ,

Opel Insignia Automatik 045290107

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 12:06 ,

Opel Meriva 045290107

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 09:35 ,

Bejm pastrimin e farave dhe ndrrimin e xhamave

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 08:13 ,

Renault Modus

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Qer 09:07 ,

Citroën C4 1.6EHDI Diessel / 045290107

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Qer 08:15 ,

Peugeot 1007 ****Nderrim****

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 11:02 ,

Blej të gjitha llojet e PIKAPAVE nga 200-600€

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 11:02 ,

Blej të gjitha llojet e PIKAPAVE, CADDY,OPEL

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 09:51 ,

opel ascona

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 22:08 ,

Audi A3 1.8 Benzin 160 PS vitit 2012

5 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:49 ,

Audi A3 1.8 Benzin 160 PS vitit 2012

5 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:20 ,

Audi A3

5 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:15 ,

Audi A3

5 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 12:25 ,

Audi a3

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 11:14 ,

Opel Corsa 1.2 super ne gjendje te mire

450 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 16:32 ,

Renault Vel Satis Dizell Automatik me rks

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 23:01 ,

Xhip dizell 2.5 regjistrim 5 muj

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 16:22 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Maj 20:41 ,

Audi A3 1.6Tdi 6Shpejtsi 2014 Rks 6muj regjistrim

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 02:55 ,

AUDI A3 1.9 Tdi Automatik 12.2008 FaceLift "I Doganuar" Rks

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 19:16 ,

Audi a3

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 10:12 ,

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 20:44 ,

Audi a3

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 20:40 ,

Shitet ndrrohet audi a3

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 20:59 ,

Audi a3

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 19:12 ,

Shes ose ndrroj

570 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 15:53 ,

Bmw x3

15 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 13:15 ,

AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK 150CV EURO6B UNICO PROPRIETARIO

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Mar 19:33 ,

Audi a3 2.0 automatik

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 16:57 ,

Audi A3 2.0Tdi Automatik 3X-Sline Panoram 2014 1Vit Regjistr

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 13:31 ,

Audi A3

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 18:38 ,

Audi a3

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a3 | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione