Audi a4 | Lipjan | Makina | Vetura

Audi , 209
Opel , 40
Fiat , 14
Renault , 11
BMW , 7
Peugeot , 5
Ford , 5
Seat , 3
Daewoo , 2
Chrysler , 1
Hyundai , 1
Ssangyong , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a4,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a4 Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:57 ,

Renault Clio

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:56 ,

Renault Scenik

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:56 ,

Renault Megane *Nderrim*

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:07 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Korr 20:18 ,

AUTO.24.BLEJM VETURA ME DEFEKTE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Korr 15:45 ,

Audi A4 1.9 TDI AUTOMATIK Full Opcion

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 14:16 ,

Opel Meriva 045290107

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Korr 14:15 ,

Hyundai 045290107

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Korr 09:42 ,

Shes fellnet e Audi A4 numri 15

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 15:25 ,

AUDI A4 VITI 2011 ��AUTOMATIK�� GJENDJE⚽️

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 20:48 ,

opel ascona

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Korr 13:47 ,

Audi a4 2.0 TDI e sapo ardhur nga Gjermania

Histora e veturës

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Korr 10:04 ,

BLEJM VETURA DEFEKT PA DOGAN AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Korr 12:53 ,

Peugeot 1007 ****Nderrim****

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 22:33 ,

Audi A4 2010 Anglez

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 12:44 ,

Shes, Ndrroj Regjistrim 10 muj

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 12:40 ,

Shes/ Ndrroj, Regjistrim 10 muj

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 20:54 ,

Audi A4 Automatik 1.9

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Qer 08:45 ,

Audi A4 2.7TDI Sline Automatik 8speed me lleda full opsion

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:33 ,

Audi a4 S line

Histora e veturës

6 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 11:14 ,

Opel Corsa 1.2 super ne gjendje te mire

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 16:06 ,

AUDI A4 3.0 QUATRO AUTOMATIC

Histora e veturës

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 16:32 ,

Renault Vel Satis Dizell Automatik me rks

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 11:55 ,

Audi A4 2.0Tdi 6Shpejtsi 2013 Facelift Pa dogan

Histora e veturës

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 23:01 ,

Xhip dizell 2.5 regjistrim 5 muj

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 16:22 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Maj 14:49 ,

AUDI A4 S LINE

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 18:37 ,

WV.Passat b7 2012 2.0disel RKS

Histora e veturës

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 18:37 ,

WV.Pasat b7 2012 2.0disel RKS

Histora e veturës

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 16:09 ,

Audi A4

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 13:41 ,

Mercedes vito 111 cdi 9ulse 2007

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 09:18 ,

AUDI A4 3.0 TDI QUATRO

Histora e veturës

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 10:12 ,

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 13:52 ,

Audi A4

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 19:12 ,

Shes ose ndrroj

Histora e veturës

570 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 15:53 ,

Bmw x3

Histora e veturës

15 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 13:20 ,

Audi A4

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 00:41 ,

Audi A4

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a4 | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione