Golf 4 | Lipjan | Makina | Vetura

Opel , 35
Fiat , 17
Renault , 13
Audi , 11
BMW , 6
Peugeot , 5
Daewoo , 4
Ford , 3
Toyota , 2
Seat , 2
Acura , 2
Volvo , 2
Mazda , 1
Cadillac , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:46 ,

GOLF 4

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:07 ,

Shes pjes per golf 4 metabela te jashtit

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:02 ,

Shes pjes per golf 4

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:59 ,

Golf 4 TD(i) Special

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 02:29 ,

GOLF 4 1.6 BENZIN VITI 1999

Histora e veturës

2 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 19:48 ,

shitet Golf 4 TDi me i te kuqe

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Sht 01:36 ,

Shes pjes per golf 4 metabla te jashtit

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Sht 01:29 ,

AUTO.24.BLEJM VETURA ME DEFEKTE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Sht 14:47 ,

Shitet golf 5

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 21:04 ,

Shes pjes per golf 4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Sht 19:31 ,

Mercedes-Benz GL 320 4matic

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 08:33 ,

Golf 4 disel 1.9 automatic 2003 rks

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 08:33 ,

Golf 4 disel 1.9 tdi pa t kuqe viti 2003

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 15:25 ,

USHIIT

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Sht 15:24 ,

Golf 4 benzin 1.6 rks skduar

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Sht 14:16 ,

Shitet golf 4

Histora e veturës

3 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 15:33 ,

Golf 4 disel 1.9 rks automatic viti 2003

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 13:28 ,

GOLF 4 1.9 TDI KLIMATRONIK

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 16:17 ,

BLEJM VETURA DEFEKT PA DOGAN AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Sht 13:33 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 17:45 ,

Shitet ndërrohet auudia a6

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 11:26 ,

Gokf 4 benzin 1.6 rks

Histora e veturës

275 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Gush 09:28 ,

Golf 2 Gjendje te mire. Ma lir mos thirr

Histora e veturës

370 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 09:28 ,

Golf 2 Gjendje te mire. Ma lir mos thirr

Histora e veturës

370 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 09:28 ,

Golf 2 Gjendje te mire. Ma lir mos thirr

Histora e veturës

370 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 09:28 ,

Golf 2 Gjendje te mire. Ma lir mos thirr

Histora e veturës

370 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 20:14 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 20:06 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 19:20 ,

opel ascona

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 15:10 ,

Shes pjes per golf 4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 14:32 ,

Audi A6

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 12:47 ,

Shes Dajvu 1 VIT REGJISTRIM

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 20:03 ,

Çmimi zbritje në 5900

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 18:05 ,

SHES / NDRROJ..Viti 2002 REGJISTRIM 1 VIT

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 14:21 ,

Shes golf 4 dizell 1.9 me l tkuqe metabela te jashtit

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 12:23 ,

Golf 5 2.0 tdi

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 23:31 ,

U shit

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 15:25 ,

USHIIT

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 09:58 ,

Shitet golf 4 dizell 1.9 TDI ne gjendje te rregullt

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 22:39 ,

golf 4

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 10:28 ,

SHES GOLF 4 TDI 1.9 TDI

Histora e veturës

4 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 19:24 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 19:37 ,

Golf 4 1.6 Benzin RKS 6 muaj

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 12:44 ,

Shes, Ndrroj Regjistrim 10 muj

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 12:40 ,

Shes/ Ndrroj, Regjistrim 10 muj

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 21:23 ,

Shitet munci ndrrimi me golf 5 ose 6

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 20:00 ,

vw golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 17:18 ,

GOLF 4 1.9 Diesel

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione