Mercedes | Lipjan | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 1340
Opel , 50
Fiat , 17
BMW , 14
Renault , 11
Audi , 10
Ford , 7
Seat , 5
Peugeot , 5
Acura , 4
Toyota , 3
Nissan , 2
Chrysler , 2
Piaggio , 2
Lada , 1
Lotus , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Corvette , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes , kategori Vetura , ose vendndodhje Lipjan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:03 ,

SHES MERCEDES BENZ 190D DIESEL RKS 1 VIT

1 350 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 07:27 ,

Shes Lupo 1.2 TDI Automatik

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:04 ,

Renault Modus 1.6b Automatik. Viti 2008. Rks 1 vit.

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:12 ,

Mercedes A18 2.0 cdi automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:11 ,

Mercedes C Class 220 cdi AmgLine FaceLift 12.2011 "I Doganua

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 ,

Mercedes Vito 111 CDI 2.2 max

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:47 ,

Mercedes 311cdi

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 ,

Sprinter 313 cdi

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:38 ,

SPRINTER MAXI 316 cdi

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:42 ,

MERCEDES GLK 220 CDI 4x4 AUTOMATIK PANORAM I SAPO DOGANUAR

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:25 ,

Mercedes b 180

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:44 ,

MERCEDES A170cdi

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:44 ,

MERCEDES A180 CDI AUTOMATIK VP 2006 ME RKS

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:29 ,

MERCEDES VITO 112 CDI 2.2 VITI 2002 KLIM

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:48 ,

Seat Altea 1.9TDI

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:48 ,

BMW 320d Automatik

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:48 ,

Opel Astra

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:47 ,

Touran AUTOMATIK *** 7 ulese ***

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:47 ,

Renault Megane

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:06 ,

Mercedes 190d 10 muaj rks viti 91 extra i rujten

1 850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:09 ,

Mercedes c 200 cdi Automatik

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:23 ,

Mercedes ML benzin 4.3 rks amg dizajn

2 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:16 ,

Shes xhipin 4x4 me klim rks i skaduar full extra

55 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 10:15 ,

Shes xhipin 4x4 me klim rks

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:36 ,

Mercedes Benz CDI C220

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:22 ,

Mercedes E350 CDI Automatik dogan homologim 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 19:38 ,

MERCEDES E280 AVANGARD

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 17:27 ,

MERCEDES C CDI 2.2 DIZEL AUTOMATIK VITI 2001

4 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 16:37 Shitorja ,

Mercedes Ml 350 BlueTec 4Matic ,AMG Line'Km 148Mi

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Shk 16:25 Shitorja ,

Mercedes ML 350 BlueTec 4Matic "EXCLUSIVE" Viti 2013

26 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 09:24 ,

Mercedes C220 6muj Rks Avantgard

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 09:22 ,

Mercedes c200d cdi viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 09:14 ,

Mercedes-Benz CLA 180SB AMG LINE 7G viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Shk 09:14 ,

Mercedes-Benz E 220 cdi 7G avangarde viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 09:13 ,

Mercedes C-Klas 220cdi 2015 Automatik AMG-line

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 09:11 ,

Mercedes c 220d coupe AMG LINE viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 09:10 ,

Mercedes C63s 4.0L AMG v8 biturbo viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Shk 09:09 ,

Mercedes GLC 250d 9Gtronic 4 matic amg line

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 21:30 ,

Shes Mercedes shum ne gjendje te mir 8 muj rks

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 19:45 ,

Mercedes b 180

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 15:56 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 10:54 Shitorja ,

Mercedes -Benx Oltai Mer Viti 1977 Es Klas Dizell

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Shk 08:32 ,

Mercedes b180

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 21:18 ,

Touran AUTOMATIK DSG *** 7 ulese ***

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim