Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz | Lipjan | Makina | Vetura

Opel , 6
Acura , 2
BMW , 2
Fiat , 2
Chrysler , 1
Ford , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Lotus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:55 Vetura , Lipjan

Shes Mercedes Benz c220 2009 anglez

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:03 Vetura , Lipjan

Bmw 120d

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 Vetura , Lipjan

Bmw 120d

12 300 EUR

18 Mar 15:34 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz 111 vito

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 15:47 Vetura , Lipjan

Mercedes-benz 240

7 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 18:43 Vetura , Lipjan

Shes Mercedes C320 4Matic

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 16:29 Vetura , Lipjan

Shitet mercedesi c320

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 13:13 Vetura , Lipjan

Shitet mercedesi 4matic

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 16:41 Vetura , Lipjan

Shitet mercedesi c320 4matic

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 21:29 Vetura , Lipjan

Mercedes c220

5 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Shk 04:41 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz 2.2 CDI 4Matic

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 10:34 Vetura , Lipjan

Jeep wrangler

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Shk 16:19 Vetura , Lipjan

Mercedes benz

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Shk 19:26 Vetura , Lipjan

Mercedes Benz Citan

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Jan 13:56 Vetura , Lipjan

Mercedes Benz Vito

111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 20:10 Vetura , Lipjan

Mercedes Benz GLK

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Jan 11:34 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz Vito

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 02:17 Vetura , Lipjan

Mercedes Benz 312D me 7 ulse

5 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Jan 23:45 Vetura , Lipjan

shitet 190 mercedes benz 11 muj rks gjendje te mir shumm

18 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Jan 15:53 Vetura , Lipjan

Mercedes-benz E290

2 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 15:52 Vetura , Lipjan

Mercedes benz E290

2 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 22:51 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz 190d

6 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 12:38 Vetura , Lipjan

Mercedes benx c220 automatik

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 17:55 Vetura , Lipjan

Shitet ML 270

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 12:00 Vetura , Lipjan

Shes Mercrdes Benz 2.2 cdi. 2002

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 23:58 Vetura , Lipjan

Mercedes benz c200

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Dhj 20:17 Vetura , Lipjan

Mercedes benx c220 cdi automatik

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 16:34 Vetura , Lipjan

Mercedes benz

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 13:55 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz 190d

6 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 11:11 Vetura , Lipjan

Mercdes benx c220 cdi

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 08:56 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz E 270 CDI AUTOMATIK Viti 2004 Regjistrim 5 muj

4 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Nën 00:24 Vetura , Lipjan

Mercdes benx c220 cdi

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 15:47 Vetura , Lipjan

SHITET MERCEDES-BENZ ML-270

1 EUR

16 Nën 17:05 Vetura , Lipjan

Shitet Mercedes c220 2013

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 12:52 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz E220d 4matic 2017

37 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Nën 23:44 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz E 220d 4matic

37 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Nën 01:16 Vetura , Lipjan

Mercedes benx c220 cdi

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 08:51 Vetura , Lipjan

Opel Zafira

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 15:25 Vetura , Lipjan

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 11:43 Vetura , Lipjan

Mercedes Benz B-Clas 200 2.0 CDTi AUTOMATIK Avantgard viti 2

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 00:10 Vetura , Lipjan

Shitet

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 23:43 Vetura , Lipjan

Opel Zafira

3 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 23:41 Vetura , Lipjan

Opel Zafira

3 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 14:18 Vetura , Lipjan

Mercedes Benz C220 7G automatik Avangarde pa dogan

8 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 21:36 Vetura , Lipjan

C Class 220

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Sht 21:26 Vetura , Lipjan

C Class 220

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Sht 23:50 Vetura , Lipjan

Shes Mercedes Benz ML 320 Diesel viti i prodhimit 09/2006

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 23:50 Vetura , Lipjan

she’s Mercedes Benz

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Sht 23:42 Vetura , Lipjan

Fiat punto

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione