Opel corsa | Lipjan | Makina | Vetura

Opel , 254
Fiat , 13
BMW , 9
Renault , 8
Ford , 6
Peugeot , 5
Seat , 3
Audi , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa , kategori Vetura , ose vendndodhje Lipjan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Nën 21:31 ,

u shit nga (Endrit Zaskoku)

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Nën 21:29 ,

Opel Cors 1.3 Dizel Viti 2004 regj.1 vit

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 14:21 ,

u shitttt nga ( Endrit Zaskoku) flm merr jep

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Nën 09:26 ,

Opel Cors 1.3 Dizel Viti 2004 regj.1 vit

36 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 20:26 ,

Opel Cors 1.3 Dizel Viti 2004 regj.1 vit

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 17:12 ,

Opel Cors 1.3 Dizel Viti 2004 regj.1 vit

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 19:47 ,

USHITT

180 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 19:43 ,

u shitt

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 10:08 ,

Opel Cors 1.3 Dizel Viti 2004 regj.1 vit

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 10:08 ,

Opel Cors 1.3 Dizel Viti 2004 regj.1 vit

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 20:41 ,

u shittt nga (Endrit Zaskoku) e gzoft pronari ri

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Nën 08:20 ,

Ne gjendje super te mire

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 14:46 ,

Shitet opel corsa 1.3

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Tet 14:32 ,

u shitt nga (Amar Zaskoku) flm merr jep

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Tet 21:29 ,

U SHITT

1 680 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Tet 08:53 ,

Opel Corsa 1.2 tip top klim 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 17:27 ,

Opel Corsa C

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 11:15 ,

Renta Car Beti

25 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 17:25 ,

Opel Corsa B 1.5 Turbo dizel

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 13:11 ,

Opel Corsa

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 12:33 ,

u shittt e gzoft pronari ri

1 260 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Qer 21:23 ,

Opel Corsa 1.3 Disell

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 15:25 ,

Ushitt Opel Corsa me denim 2 vite

420 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 13:42 ,

u shitttt flm merr jep e gzoft pronari ri

3 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Qer 20:50 ,

Opel corsa

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 11:48 ,

Opel Corsa 1.3 Disell

2 199 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 12:05 ,

BMW 318d 2.0

14 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 09:54 ,

Urgjent opel corsa 1.3 benzin 88 rks

280 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 13:02 ,

u shit

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Pri 22:48 ,

Opel corza 1.7 dizel

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 13:13 ,

u shitt e gzoft pronari ri flm merr jepp

1 750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Pri 14:06 ,

Shes Opel Corsa 1.3 2004

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:04 ,

Opel Corsa 1.3 Dizel

3 650 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 13:33 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI MOD 2008 Ni VIT RKS 07.04.2018

5 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 09:18 ,

Shitet opel corsa 1.0 eco tec 1998

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 16:44 ,

Opel corsa

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 15:03 ,

U shit

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Mar 18:01 ,

u shitttttttttt flm merr jepp

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 22:41 ,

U shitt

1 330 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Shk 12:24 ,

Opel Corsa 1.4 benzin pa dogan nga zvicrra.

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Shk 18:06 ,

shitet opel corsa 1.5 dizell motor japan

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 18:37 ,

u shitt...

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 21:53 ,

u shittt..

2 150 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 15:56 ,

VW Golf 3 benzin

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 19:37 ,

Opel Corsa 1.7 Dizel 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 18:48 ,

Opel Corsa 1.3Diezel 03

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 18:23 ,

U SHITTTT

1 630 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 15:22 ,

u shitttt

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione