Opel corsa | Lipjan | Makina | Vetura

Opel , 251
Fiat , 13
Renault , 9
BMW , 8
Ford , 6
Peugeot , 4
Seat , 3
Audi , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa , kategori Vetura , ose vendndodhje Lipjan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Mar 12:48 ,

Shef BMW 320

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:25 ,

U SHITT.....

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 19:57 ,

U SHITTT.... 1600 Flm merrjep

1 630 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 18:11 ,

Opel Corsa 1.3 cdti -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 19:03 ,

u shit.....

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 20:01 ,

Flm Merrjep *u shit 1650*

1 680 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 20:23 ,

Opel Corsa

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 02:50 ,

Urgjent 2100 ero

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Jan 11:02 ,

Opel Corsa 1.4 11 muj rregjistrim ndrrim -92

799 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 17:43 ,

Opel corsa

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 10:54 ,

Opel Corsa 1.2 benzin 1999

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 22:42 ,

Opel corsa

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 10:30 ,

opel corsa 1.2 benzin me klim

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 12:03 ,

opel corsa tip top 1.2

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Tet 23:13 ,

opel corsa 1.2 tip top 044 436 803

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Tet 18:25 ,

Opel Corsa benzin -90

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Sht 19:21 ,

shes veturen opel corsa

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Gush 13:29 ,

Opel Corsa e zeze -94

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim