Passat cc | Lipjan | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat cc,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat cc Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Qer 12:26 ,

PASSAT CC 2.0 TDI..DSG..2011..R-Line..5..Ulse

Histora e veturës

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 01:11 ,

Mercedes-Benz ML 350 Blutec 4matic edition1

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 10:12 ,

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 19:34 ,

VW Passat CC 2.0 Tdi 'DSG'I Doganuar Rks

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 13:09 ,

Passat cc 2.0TDI RKS 3 muaj full

Histora e veturës

8 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 18:01 ,

Shitet Passat CC me targa te huaja Super Çmim

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 20:05 ,

Passat CC-S DSG 2.0 TSI

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 15:12 ,

Shitet passat cc 2.0 disel pa dogan

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 12:50 ,

Ford Transit Connect 1.8 disel 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 23:35 ,

Passat cc 2012 2.0 dizell 200 kuaj fuqi

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Sht 21:20 ,

Volkswagen passat cc

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 23:37 ,

Passat cc

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 23:35 ,

Passat cc

Histora e veturës

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Pri 20:17 ,

Passat cc diesgi dizell me te hujat

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat cc | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione