Vetura | Lipjan | Makina | Vetura

Opel , 310
Audi , 170
Renault , 133
BMW , 121
Peugeot , 88
Fiat , 71
Ford , 61
Citroën , 36
Seat , 32
Škoda , 24
Hyundai , 19
Volvo , 16
Alfa Romeo , 15
Chevrolet , 11
Nissan , 9
Daewoo , 8
Jeep , 7
Acura , 6
Mazda , 5
Toyota , 5
Chrysler , 5
Porsche , 4
MINI , 3
Dacia , 3
Suzuki , 3
Kia , 3
Rover , 3
Saab , 3
Smart , 3
TVR , 2
Zastava , 2
Alpina , 2
Dodge , 2
Honda , 2
Isuzu , 1
Jaguar , 1
Yugo , 1
MG , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetura,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetura Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:12 ,

Opel Corsa-C 1.3 2004

Histora e veturës

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:16 ,

Mercedes E220 CDI AUTOMATIK 2015 -Pa Dogan

Histora e veturës

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 ,

BMW X3 Automatik Full Opcion M-Packet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:15 ,

Audi A2 1.2 TDI AUTOMATIK 1 vit Rks

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:14 ,

Opel Astra 1.9 EcoTec 2006 CosmoLine 4 Muaj Rks

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:14 ,

Mercedes A170 CDI VANEO 2004 Manual Rks

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:27 ,

VW Passat B8 2016 DSG 2.0 TDI bluemotion

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 ,

Mercedes C220 Automatik EVO

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:42 ,

Peugeot 207

Histora e veturës

5 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:42 ,

Peugeot 307 **Nderrim**

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:42 ,

Renault Megane *Nderrim*

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:42 ,

Mercedes A-Class 2005 *Nderrim*

Histora e veturës

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:41 ,

Renault Megane-Scenik *Nderrim*

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:41 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:04 ,

VW touran 1.6 TDI

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:32 ,

PEUGEOT 407 1.6 HDI VITI 2011 VETUR FAMILJARE BEJ NDERRIM

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:14 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:57 ,

Fiat Stilo 1.6 2003

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:56 ,

Peugeot 1007 ****Nderrim****

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:25 ,

Hyundai 045290107

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:24 ,

VW Caddy 2.0 045290107

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:24 ,

Opel Meriva 045290107

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:15 ,

RENT A CAR

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Qer 22:08 ,

Peugeot 307 sw

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 21:20 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Qer 20:19 ,

Rent a Car! Vetura Angleze! Audi A3 / Passat 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 20:01 ,

Audi 80 dizell 1.6 ka 1 muj rregjistrim

Histora e veturës

580 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 13:05 ,

Shitet pasati

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Qer 13:03 ,

mercodes benz E 2.2 rks 03/02/2022

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Qer 17:37 ,

I rezervuar...

Histora e veturës

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Qer 09:26 ,

Opel Insignia Automatik 045290107

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 13:45 ,

Golf 7 2.0 AUTOMATIK RKS 150 PS

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 11:29 ,

Audi a4 2.0 TDI e sapo ardhur nga Gjermania

Histora e veturës

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 11:29 ,

VW Touran 2.0 TDI DsG i ardhur nga Gjermania

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 11:28 ,

VW TOURAN 2.0 TDI (140 ps) DSG

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 07:42 ,

Blej Vetura

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetura | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione