Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 2 - Vetura Të gjitha në Lipjan

VW Volkswagen , 1017
Opel , 40
Audi , 19
BMW , 10
Peugeot , 8
Renault , 8
Fiat , 7
Acura , 5
Ford , 3
Jeep , 2
Nissan , 1
Toyota , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Seat , 1
Citroën , 1
Alpina , 1
Volvo , 1
Honda , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 2,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 2 Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:35 Vetura , Lipjan

GOLF VII 045290107

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:30 Vetura , Lipjan

GOLF 6 1.6 TDI VITI 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:11 Vetura , Lipjan

Golf 7 2.0 TDI CUP sapo ardhur nga����Zvicra����

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:53 Vetura , Lipjan

Golf 5

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 04:48 Vetura , Lipjan

GOLF 6 TDI VP 2012. RKS 1 VIT

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Nën 10:26 Vetura , Lipjan

Golf 7.5 facelift 2.0 TDI Automatik 150 mij km 2019

18 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 16:27 Vetura , Lipjan

Shes Vw Golf 6 2.0 TDI anglez

3 400 EUR

24 Nën 13:53 Vetura , Lipjan

Golf2

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 05:16 Vetura , Lipjan

Yugo

18 Nën 15:37 Vetura , Lipjan

Golf 7.5 Facelift Viti 2019 KM 154 mij Automatik DSG 2.0 TDI

18 900 EUR

16 Nën 05:36 Vetura , Lipjan

VW Golf GTD

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 20:37 Vetura , Lipjan

Golf VII

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Nën 02:30 Vetura , Lipjan

2014 Audi A4 2.0 TDI 2014 164.000 Km Me Dogane

15 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 02:30 Vetura , Lipjan

2014 Audi Q5 quatro 2.0 tdi 148.000 km Me dogane

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Tet 08:14 Vetura , Lipjan

Golf 7 2.0 TDI Automatik DSG mod. Highline 2013 ����

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 11:58 Vetura , Lipjan

GOLF 2 1.6 DIZELL RKS 1 VIT - 91

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Tet 12:04 Vetura , Lipjan

GOLF VII 045290107

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 11:18 Vetura , Lipjan

Golf 7 2.0 Bluemotion Allstar

9 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 08:39 Vetura , Lipjan

Golf 5Plus GOAL

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Tet 11:53 Vetura , Lipjan

Golf 5 Plus 2.0 TDI GOAL

5 300 EUR

18 Tet 21:32 Vetura , Lipjan

Golf 6 DSG 2.0 tdi 2012. Rks i Qlajmrun

11 200 EUR

18 Tet 13:28 Vetura , Lipjan

Shitet vetura

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Tet 23:56 Vetura , Lipjan

Shes Golf 6 DSG 2.0 tdi 2012. Rks i qlajmruar.

11 400 EUR

11 Tet 11:12 Vetura , Lipjan

Golf 2 1.3 Injection Rks 10 Muj - 89 IRI IRI

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 08:09 Vetura , Lipjan

Shitet kombi

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 23:36 Vetura , Lipjan

GOLF 7 2.0 DSG Automatik i ardhur nga ����Zvicra����

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Sht 20:56 Vetura , Lipjan

Golf 6 2.0 diesel

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Sht 09:09 Vetura , Lipjan

PASSAT 3c MANUAL 2009(golf 6) 2.0

7 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Sht 11:16 Vetura , Lipjan

Golf GTD 1.6 Turbo Dizell Ushitt Flmm

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 22:55 Vetura , Lipjan

Opel Vectra Dizell

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 08:15 Vetura , Lipjan

PASSAT 3C 2.0 MANUAL 2009

7 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Gush 13:45 Vetura , Lipjan

passat 3c 2009 2.0 manual

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Gush 09:19 Vetura , Lipjan

Golf VII 2.0 tdi Automatik CUP model

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 02:40 Vetura , Lipjan

Shitet Golf 7 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Korr 17:42 Vetura , Lipjan

Shitet Golf 7 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Korr 15:15 Vetura , Lipjan

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Korr 15:17 Vetura , Lipjan

Volkswagen Golf

9 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 09:48 Vetura , Lipjan

Pezho 307 Dizell Me Regjistrim

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 01:51 Vetura , Lipjan

Golf 6 2.0 manual

16 Qer 17:47 Vetura , Lipjan

GOLF 4 1.6 SR VP 2001 RKS 02/2024

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Qer 14:41 Vetura , Lipjan

golf 2

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 03:38 Vetura , Lipjan

Golf 7 2.0 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 20:09 Vetura , Lipjan

audi a4

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 18:06 Vetura , Lipjan

Golf 7 2.0 TDI

07 Qer 10:15 Vetura , Lipjan

Golf 7, 2.0 TDI, Automatik

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 10:15 Vetura , Lipjan

GOLF 5 2.0 TDI VITI 2004 KLIMATRONIK 6 SHPEJCI

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 14:55 Vetura , Lipjan

GOLF 6 2012- 1.6 TDI-I E KUQE ME 7-SHPEJTESI AUTOMATIK DSG

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 14:33 Vetura , Lipjan

Golf 7 2.0

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 2 | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 2 në kategorinë Makina
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Fiat | 131
  • Golf 2 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Mitsubishi
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Citroën | C3
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Iltis
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Opel | Zafira
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Fox

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione