golf 5 | Lipjan | Makina | Vetura

Opel , 27
Fiat , 13
Audi , 9
Renault , 7
BMW , 4
Ford , 4
Ssangyong , 1
Alpina , 1
Peugeot , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 5 Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:27 ,

Golf 4 1.9 tdi model CHAMP viti 2002

4 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:49 ,

Golf 5 2.0 GTI -FABRIKISHT turbo full opcione 2009

6 299 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:59 ,

GOLF 5 ����AUTOMATIK GJENDJE PERFEKTE

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 ,

GOLF 5

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:35 ,

Golf 7 1.6 tdi bluemotion viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:56 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:20 ,

Golf 5 1.9 TDI

5 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:44 ,

Shes pjes per golf 3

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 21:23 ,

Shitet munci ndrrimi me golf 5 ose 6

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 09:51 ,

opel ascona

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 23:10 ,

VW GOLF 5 2.0 TDI

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 14:30 ,

Shes Golf 5 dizel 1.9 tdi

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 19:10 ,

Shitet golf 5 pa dogan ne gjendje te rregullt

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 13:18 ,

Golf 4

1 111 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 18:17 ,

Shitet Golf 5 1.9dizell Gjendje Perfekte ��

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 00:08 ,

Shes

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 01:11 ,

Mercedes-Benz ML 350 Blutec 4matic edition1

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Maj 22:06 ,

I rezervuar

4 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 23:01 ,

Xhip dizell 2.5 regjistrim 5 muj

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 16:22 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Pri 20:36 ,

Golf 5 2.0 tdi rks

5 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 10:41 ,

Golf 5

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 10:28 ,

Golf 5 special edition

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 14:47 ,

SHITEN FELLNET

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 11:10 ,

Golf 5 special edition

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Pri 08:49 ,

Golf 5 1.9 TDI 2004 RKS

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Pri 13:41 ,

Mercedes vito 111 cdi 9ulse 2007

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 18:08 ,

Ushiit

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 21:20 ,

SHES VW GOLF 5 DIZEL 1.9 TDI RKS 03.12.2021

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Mar 14:02 ,

I SHITUR...

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 15:58 ,

Shitet vetura golf5

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 06:04 ,

SHITET GOLF4 MODEL OCEAN

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 08:44 ,

Golf 1.6 Turbo Dizell Viti 88 Rks

390 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Mar 19:56 ,

Golf 5 1.9TDI

5 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 19:35 ,

E REZERVUAR

2 680 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 14:23 ,

Golf 5 1.9

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 13:35 ,

Shitet golf 5

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 21:42 ,

Golf 5

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 08:52 ,

VW Golf 5

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 19:20 ,

Shes golf 5 1.9 tdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 11:16 ,

GOLF 5 1.9 TDI VITI 2007 VETUR FAMILJARE

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 13:30 ,

SHES GOLF 5

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Nën 15:05 ,

Shitet golf 5 i aksedentun 1 vit regjistrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Nën 16:25 ,

Shitet golf 5 i aksidentun 1 vit regjistrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Nën 17:20 ,

Shitet golf 5 i aksedentun 1 vjet regjistrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Nën 17:52 ,

GOLF 6 U SHITTTTT

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Nën 17:43 ,

Golf 2 Benzin 1.6 Viti 87 Rks

320 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 08:36 ,

GOLF 5 DISEL

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Nën 15:55 ,

Shes vetur

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 20:19 ,

Shitet ndrrohet passati

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione