Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kombi t2 | Lipjan | Makina | Vetura

Volvo , 4
Opel , 2
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kombi t2,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kombi t2 Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Sht 19:31 Vetura , Lipjan

Shitet ,ndrrohet Kombi

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Nën 12:09 Vetura , Lipjan

Kombi t2

700 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 12:07 Vetura , Lipjan

Kombi t2

700 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 12:03 Vetura , Lipjan

Shesh kombi t2

680 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 22:14 Vetura , Lipjan

Shesh kombi t2

680 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 21:21 Vetura , Lipjan

Shes kombin t2

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Gush 17:51 Vetura , Lipjan

Shes Kombi 1.9 D me regjistrim

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 20:06 Vetura , Lipjan

Shes kombi T2

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 15:14 Vetura , Lipjan

Shes kombi T2

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 11:51 Vetura , Lipjan

Shitet kombi t2 nGjendje tmir shum.

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 14:59 Vetura , Lipjan

Kombi t2 Dizell 9 Ulse boj Ndrrim

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Gush 18:40 Vetura , Lipjan

Shitet kombi T2

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 14:14 Vetura , Lipjan

Kombi T2 1.6 dizell 7 ulse gjendje top

530 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 12:59 Vetura , Lipjan

Kombi T2 1.6 dizell 7 ulse gjendje top bejm.ndrrim

539 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 11:38 Vetura , Lipjan

Renault Master T2

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 18:19 Vetura , Lipjan

kombi t2

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 18:19 Vetura , Lipjan

Kombi T2

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 14:02 Vetura , Lipjan

Kombi t2 1,9tdi turbo dizel intercoler rks

880 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Jan 15:37 Vetura , Lipjan

shes kombi me regjistrim 8 muaj .mundesi nderrimi

950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 15:37 Vetura , Lipjan

shes kombi 9 muaj regjistrim mundesi nderrimi

970 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 23:15 Vetura , Lipjan

kombi 9 muaj regjistrim

950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 23:07 Vetura , Lipjan

shes kombi t2 regjistrim 9 muaj

950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 19:24 Vetura , Lipjan

kombi t2 9 muaj regjistrim

950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 16:35 Vetura , Lipjan

kombi

950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 15:41 Vetura , Lipjan

Kombi dhe prokolica.

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 09:33 Vetura , Lipjan

Shitet kombi t2

850 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Gush 19:18 Vetura , Lipjan

Kombi t2

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 14:41 Vetura , Lipjan

Shitet Kombi T2

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 18:05 Vetura , Lipjan

shitet komb

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Dhj 10:47 Vetura , Lipjan

Shitet kombi T2

700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 18:31 Vetura , Lipjan

Kombi t2

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 17:57 Vetura , Lipjan

Kombi t2 furgon

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 22:42 Vetura , Lipjan

Kombi T2

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 17:44 Vetura , Lipjan

Opel Calibra -91

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 16:40 Vetura , Lipjan

Volkswagen T2

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 10:32 Vetura , Lipjan

Kombi VW T2

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Jan 10:01 Vetura , Lipjan

Urgjen Opel Vektra 1.4 benzin-plin

480 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kombi t2 | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione