pikap | Lipjan | Makina | Vetura

Opel , 28
Ford , 21
Renault , 19
Fiat , 17
Citroën , 16
Peugeot , 12
Seat , 6
Rover , 3
Acura , 1
Dacia , 1
Piaggio , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pikap,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pikap Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:07 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 08:02 ,

Shitet vw caddy 1.9 sdi gjendje perfekte

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Qer 23:15 ,

Ford ndrrim me pikap

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:32 ,

Shitet Ford pikap

Histora e veturës

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 23:20 ,

Pikap

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 01:20 ,

Pasat 1 boj ndrrim

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 10:18 ,

Shitet ford conect

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 23:37 ,

Shitet pikap

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 12:08 ,

Ushit flm merrjep

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 20:47 ,

Shitet Ford Focus 1.8 Benzin

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 21:40 ,

Ushit flm egzoft ������

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 10:39 ,

Shitet Kombi Ford

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Mar 12:44 ,

Kombi Ford

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Mar 20:15 ,

Roveri shitet apo nderrohet

Histora e veturës

900 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Mar 19:22 ,

U SHITTTTTTT

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Mar 15:11 ,

Pikap Renault Kango 1.9 Dizell

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 16:01 ,

SHITET DHE NDRROHET!!

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 00:22 ,

Pikap

Histora e veturës

899 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 13:32 ,

Flm merrjep ushit

Histora e veturës

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 10:51 ,

Shitet Vektra

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 23:28 ,

Shes pikapin

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 12:34 ,

VW Caddy dizel

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 12:30 ,

Shes pikap-Qmimi i diskutushëm

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 20:11 ,

Shitet Roveri

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Gush 15:10 ,

Rover

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 11:24 ,

Caddy Pikap

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 18:43 ,

mercedes 190

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 17:53 ,

Pikap

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 13:34 ,

mercedes 190

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 16:52 ,

Pikap

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 22:05 ,

U SHIT E GZOFT AUTO SALLON LUKI

Histora e veturës

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 10:55 ,

Shes pikap per pjes

Histora e veturës

380 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Qer 20:34 ,

golf 3

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 13:52 ,

golf 3

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 17:04 ,

golf 3

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:29 ,

golf 3

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 15:00 ,

Pikap TDI

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 16:27 ,

pikap peugeot

Histora e veturës

940 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 16:19 ,

Pikap

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 14:58 ,

Pikap cady 1.9 dizell rks i skaduar

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 12:33 ,

SHES DYERT PER PIKAP KOMPLET

Histora e veturës

90 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 12:25 ,

Pikap

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 12:25 ,

Pikap

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 19:17 ,

Pikap vw caddy

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 10:32 ,

Renault trafic

Histora e veturës

5 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pikap | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione