polo | Lipjan | Makina | Vetura

Opel , 42
Fiat , 13
Renault , 12
BMW , 8
Ford , 5
Peugeot , 4
Daewoo , 2
Seat , 2
Audi , 1
Chrysler , 1
Hyundai , 1
Lancia , 1
Ssangyong , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polo,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj polo Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:06 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:32 ,

Polo

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:31 ,

Clio

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:31 ,

BMW 320D ***Nderrim***

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:31 ,

Renault Megane *Nderrim*

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 10:44 ,

Hyundai 045290107

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 10:43 ,

Opel Meriva 045290107

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 09:09 ,

Renault Scenik

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 09:09 ,

Renault Clio

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 20:48 ,

opel ascona

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 09:56 ,

Shes polo 1.9 klimatronik navi

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 23:10 ,

Shes polo 1.9 sdi

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:14 ,

Wv Polo 1.4Dizell

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 12:44 ,

Shes, Ndrroj Regjistrim 10 muj

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 12:40 ,

Shes/ Ndrroj, Regjistrim 10 muj

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 14:51 ,

Wv Polo 1.4Dizell

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 16:29 ,

Shes Wv polo 1.9dizell

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 23:01 ,

CROSS POLO

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Maj 13:24 ,

Shes polo dizell 1.9 ngjendje shum te mir

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 15:10 ,

Polo 1.4 Dizell

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 11:14 ,

Opel Corsa 1.2 super ne gjendje te mire

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 23:23 ,

Polo

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:32 ,

Renault Vel Satis Dizell Automatik me rks

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 23:01 ,

Xhip dizell 2.5 regjistrim 5 muj

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 16:22 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Pri 13:41 ,

Mercedes vito 111 cdi 9ulse 2007

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 10:12 ,

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 23:41 ,

Polo 1.2

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 19:12 ,

Shes ose ndrroj

Histora e veturës

570 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 13:01 ,

Polo 1.4 Benzin Viti 98 Rks Me Klim

Histora e veturës

650 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 20:41 ,

POLO

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Shk 12:34 ,

Ushiit

Histora e veturës

2 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj polo | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Polo Polo Polo Polo Polo Polo Polo polo Polo Polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione