Golf 3 | Malishevë | Makina | Vetura

BMW , 9
Opel , 4
Renault , 3
Fiat , 2
Citroën , 2
Audi , 2
Wiesmann , 1
Alpina , 1
Pontiac , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 3,kategori Vetura,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 3 Të gjitha | Vetura | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:36 ,

Renault Trafik 2.0 2014 .Ndërrim

Histora e veturës

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:25 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT DHE AKSIDENT

Histora e veturës

12 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 16:40 ,

AUTO.24BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEKT AKSIDENT VW BMW

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:12 ,

Golf 3 rks i skadun

Histora e veturës

790 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 02:38 ,

Golf 3

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 02:19 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 09:46 ,

Golf 3 GTD turbodiesel

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 08:43 ,

Golf 3 GT 1.8

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 16:06 ,

Shitet golf 3 tip top ndrrim me bmw

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Pri 02:21 ,

golf 3

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 21:20 ,

golf 3 TDI

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 19:59 ,

golf 3

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Mar 16:32 ,

Shitet golf 4 , 1.9 tdi me 3 të kuqe

Histora e veturës

5 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 15:24 ,

Golf 3 GTD

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 12:34 ,

Golf 3 1.9 GTD

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 04:40 ,

Golf 3 1.9 GTD

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 23:12 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

5 555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Mar 14:18 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 14:18 ,

golf 3 GTD

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 21:27 ,

SHITET GOLF 3

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 12:43 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 18:30 ,

Golf 3 1.9 TDI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 09:30 ,

Shitet

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 20:08 ,

golf 3 Sport

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 20:21 ,

Fellne 15 per Golf 2-3

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 21:53 ,

Golf

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 13:20 ,

golf 3

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 00:49 ,

Golf 3 TDI-i e kuqe

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 23:26 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 23:14 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 13:33 ,

049324210

Histora e veturës

530 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 11:13 ,

Shes golf 3 Automatik 1.8 benzin

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 20:42 ,

makine ne shitje Volkswagen golf 3

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 12:20 ,

Golf 2

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 00:13 ,

Shes Golf 3 1.9

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 13:31 ,

Shite gollfi 3

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 19:38 ,

Shes golf 3 1.9 sdi

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 20:40 ,

Golf 3 1.8 benzin

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 00:20 ,

Minjaq per GOLF 3

Histora e veturës

50 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 21:39 ,

Renault scenik urgjent

Histora e veturës

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Shk 20:04 ,

Shes golf 3 Benzin 1.8

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 14:46 ,

shum i mir

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Shk 20:11 ,

VW Golf 3 dizel

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 18:26 ,

Golf

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 15:38 ,

Gollf

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 16:17 ,

Minjaq per golf 3

Histora e veturës

60 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 12:47 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 3 | Të gjitha | Vetura | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione