Golf 3 tdi | Malishevë | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 3 tdi,kategori Vetura,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 3 tdi Të gjitha | Vetura | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Mar 21:20 ,

golf 3 TDI

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 16:32 ,

Shitet golf 4 , 1.9 tdi me 3 të kuqe

Histora e veturës

5 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Shk 18:30 ,

Golf 3 1.9 TDI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 00:49 ,

Golf 3 TDI-i e kuqe

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 13:33 ,

049324210

Histora e veturës

530 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Shk 14:46 ,

shum i mir

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Jan 17:01 ,

Golf 3

Histora e veturës

11 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 21:22 ,

Shes Golf 3 1.9 TDI

Histora e veturës

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 09:41 ,

VW Golf 3 ne gjendje shum te mir

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Jan 17:44 ,

shes golf 3 1.9

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 18:43 ,

Golf 3 TDI

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 20:52 ,

Golf 3

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Pri 15:01 ,

Golf 3 per pjes

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 22:25 ,

Shes ose ndrroj golf 3 tdi 1.9

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 12:44 ,

golf 4

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 18:57 ,

Golf 3 tdi

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Sht 14:38 ,

Golf 3 1.9 TDI

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 11:41 ,

Golf 3 1,9 TDI

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 20:45 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 08:53 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 20:15 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 19:57 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 01:03 ,

Motorr i golf 3 1.9 TDI Interkuller

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 08:16 ,

GOLF 2 1.6 TURBO DIZEL INTERCOLOR(TDi) 11 MUJ RKS

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 09:05 ,

Shes golf 3

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 18:29 ,

Shitet Golf 3

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 16:03 ,

Golf 3 TDI

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 17:31 ,

VW GOLF 3 -97

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 19:53 ,

GOLF 3

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 16:38 ,

Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 3 tdi | Të gjitha | Vetura | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Golf 3 tdi Golf 3 tdi golf 3 tdi 1.9

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione