Golf 4 | Malishevë | Makina | Vetura

Opel , 8
Renault , 5
Audi , 5
BMW , 4
Citroën , 4
Acura , 3
TVR , 1
Seat , 1
Wiesmann , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Alpina , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Vetura | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Korr 10:36 ,

Renault Trafik 2.0 2014 .Ndërrim

Histora e veturës

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Korr 09:25 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT DHE AKSIDENT

Histora e veturës

12 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 16:40 ,

AUTO.24BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEKT AKSIDENT VW BMW

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 11:12 ,

Shitet Vetura Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 11:12 ,

Shes Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 17:24 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 20:00 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 20:39 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 20:11 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 22:22 ,

Shes Ose Ndrroj polon

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 09:40 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 18:38 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 11:14 ,

Golf 4 TD(i) 1.9 rks 1vit

Histora e veturës

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 21:36 ,

Golf 4

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 20:01 ,

golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 22:43 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 20:35 ,

SHES GOLF 4 TDI-I 1.9

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 08:28 ,

Shitet Golf 4

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Maj 16:41 ,

Golf 4 pacifik pa dugan ardhur nga gjermania

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 20:00 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 19:34 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 17:22 ,

VW Golf 4 dizel

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Pri 16:49 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Pri 12:52 ,

Golf

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 21:09 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 20:37 ,

mercedes 190 v1992

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 10:09 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 11:18 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:34 ,

049 285 857

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 17:57 ,

Shitet golf 4 1.9 sdi 2 dyr

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 16:32 ,

Shitet golf 4 , 1.9 tdi me 3 të kuqe

Histora e veturës

5 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Mar 14:44 ,

Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 14:09 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 23:12 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

5 555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Mar 18:48 ,

Golf 2 1.9 Diesel

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 21:24 ,

Golf 4 1.8 tfsi turbo

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 19:32 ,

Golf 4 1.8 tfsi turbo

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 10:04 ,

Golf 4

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 19:25 ,

Audi a4 2002

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 22:25 ,

Shitet VW Golf 4 1.9

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 09:40 ,

Golf 4

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 11:15 ,

Golf 4

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 17:51 ,

Golf 4

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:37 ,

Golf 4

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 19:40 ,

Golf 4 , 1.9 TDI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 09:08 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Vetura | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione